Poniedziałek, 4 marca
Imieniny: Eugeniusza, Kazimierza
Czytających: 1038
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Udany wyjazd

Sobota, 10 grudnia 2022, 12:00
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Udany wyjazd
Fot. Fighter Klub Jaworzyna Śląska
Zawodnicy Fighter Klub Jaworzyna Śląska do niezwykle udanych mogą zaliczyć start w Otwartym Pucharze Polski w Muaythai dla dzieci i kadetów, który odbył się w dniach od 2 do 4 grudnia w Lisiej Górze.

Do turnieju Fighter Klub Kaczmarek Grodowski wystawił siedmioro zawodników, w tym czworo z sekcji Fighter Klub Jaworzyna Śląska. - Był to dobry i mocny turniej, nikomu nie było łatwo. Zawodnicy prezentowali dobry, wysoki poziom, któremu my musieliśmy sprostać, co nam się z resztą udało, zważywszy na to, że mamy kilku debiutantów w tak mocnej formule, jaką jest muaythai. Wszyscy nasi zawodnicy wrócili z miejscami na podium, co jest świetnym i dobrze zapowiadającym się wynikiem na przyszłość, biorąc pod uwagę fakt, że powoli wschodzimy w formułę walki, jaką jest boks tajski. Pojedynki były bardzo wyrównane, co skutkowało niejednogłośnymi werdyktami. To dobrze o nas świadczy, ze startu na start widoczny jest postęp – relacjonuje Przemysław Pasikowski, trener Fighter Klub Jaworzyna Śląska.

Z Lisiej Góry zawodnicy z naszej gminy przywieźli indywidualnie puchar, dwa drugie miejsca i jedno trzecie. Amelia Kulpińska w swoim debiucie w formule muaythai po pięknej i ciężkiej walce w półfinale zdobyła brąz! Mimo iż musiała uznać wyższość przeciwniczki, to zaliczyła piękny debiut i zostawiła serce na ringu. Zuza Pasikowska stoczyła mocny, ciężki pojedynek finałowy. Wszystko się zgrało, praca w klinczu, w pół dystansie, ale niejednogłośną decyzją sędziów zdobyła drugie miejsce. Zuzia wykonała kawał dobrej roboty, to była jedna z najładniejszych walk turnieju!

Sebastian Dobrowolski stoczył w finale wewnętrzny, zacięty pojedynek z Filipem Brzezińskim z Fighter Klub Kaczmarek Grodowski! Było mocno i siłowo, ostatecznie lepszy okazał się Filip, który zdobył pierwsze miejsce i puchar Polski. Sebastian tym samym zajął drugie miejsce! Bartosz Wojewodzic po ciężkiej walce, mocnej pracy w klinczu zdobył pierwsze miejsce i puchar Polski. Była to zajadła walka z mocnym przeciwnikiem!

Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągnięć w zawodach pucharu Polski, to ogromne wyróżnienie, mega doświadczenie i dobra szkoła! Teraz czekamy i jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania! – dodaje Przemysław Pasikowski.

foto: Fighter Klub Jaworzyna Śląska

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group