Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1304
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Udany zlot motocykli

Czwartek, 4 maja 2023, 15:46
Autor: red
Świebodzice: Udany zlot motocykli
Fot. UM Świebodzice
11. Zlot Motocykli możemy zaliczyć do udanych, na zaproszenie Burmistrza Miasta Świebodzic Pawła Ozgi oraz Dariusza Stańczyka odpowiedziało wielu motocyklistów, dopisała też publiczność wśród której obecny był również Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański. Wszyscy podziwiali piękne, lśniące maszyny.

Zlot odbył się 29 kwietnia (sobota) o godz. 15:00 w Rynku. Motocykliści zaczęli się już zjeżdżać blisko godzinę wcześniej, i tak z minuty na minutę płyta Ratuszowa zaczęła się zapełniać Harleyami oraz głównie sportowymi motocyklami, a także kładami, wśród jednośladów była także Vespa. Na Zlocie rozbrzmiewała motocyklowa muzyka.

Wśród osób, które przyjechały na motorze byli: Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Dariusz Stańczyk, a także Ksiądz Michał z Parafii pw. Św. Mikołaja, mieszkańcy naszego miasta oraz osoby przyjezdne, rodziny m.in.: z Żarowa, Jaworzyny Śląskiej, Wrocławia, Wałbrzycha, Świdnicy, Bielawy, Dzierżoniowa, Strzegomia. Rozmawiając z motocyklistami, dowiedzieliśmy się, że uwielbiają tu przyjeżdżać ze względu na świetną atmosferę i możliwość otrzymania pamiątkowej koszulki, o które zadbał Burmistrz Miasta Paweł Ozga.

Tradycyjnie o godz. 15:00 wszystkich motocyklistów głośno i radośnie powitał Burmistrz Miasta Paweł Ozga, dziękując za liczną obecność, pomimo zmiennej pogody, która nie ułatwiała przyjazdu motocyklistom. Zaraz po tym głos zabrał Radny Rady Miejskiej Jan Klepiec, a następnie Dziekan Dekanatu Świebodzickiego Ksiądz Proboszcz Józef Siemasz, który poświęcił pojazdy oraz rozdał obrazki z wizerunkiem Św. Krzysztofa patrona kierowców.

Ksiądz Michał udzielił Bożego Błogosławieństwa. Na czele przejazdu jechał Burmistrz Miasta Paweł Ozga, który prezentował na motorze symbol naszego miasta świebodzicką flagę. Wszyscy udali się przejazdem do Hotelu Księżyc, a w międzyczasie przejechali przez Os. Piastowskie. Jak zapewniał Burmistrz Miasta, już teraz zapraszamy na kolejną 12 edycję Zlotu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetną atmosferę.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group