Czwartek, 18 kwietnia
Imieniny: Alicji, Bogusławy
Czytających: 1337
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Słotwina: Ukarany za zaśmiecanie

Sobota, 8 lipca 2023, 7:10
Aktualizacja: 12:12
Autor: red
Słotwina: Ukarany za zaśmiecanie
Fot. KPP Świdnica
Dzielnicowi Posterunku Policji w Słotwinie ustalili kolejną osobę, która na terenie kompleksu leśnego w gminie Świdnica wyrzuciła śmieci. Nieodpowiedzialny mężczyzna za popełnione wykroczenie został już ukarany mandatem karnym, a porzucone śmieci trafiły już do kontenera.

Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu - tak przyjęło się mówić o tych funkcjonariuszach, którzy są najważniejszym ogniwem łączącym Policję ze społeczeństwem. To policjanci, których głównym zadaniem jest dbanie o poprawę bezpieczeństwa mieszkańców w swoim rejonie, do których każdy może zwrócić się o pomoc i poradę prawną.

Dlatego dzielnicowi swoje zadania realizują w terenie wśród ludzi. Ich głównym celem jest pomagać i reagować na wszelakie nieprawidłowości zaistniałe w środowisku lokalnym. I tak też było w tym przypadku.

Dzielnicowi Posterunku Policji w Słotwinie zostali poinformowani, że na terenie gminy w jednym z kompleksów leśnych ktoś wyrzucił śmieci.

Mundurowi w trosce o dobro środowiska od razu zajęli się tą sprawą. Efektem czego było ustalenie właściciela porzuconych śmieci. Dzielnicowi złożyli wizytę 43-latkowi, którego poinformowali o zaistniałej sytuacji. Mężczyzna był bardzo zaskoczony widokiem policjantów, a kiedy zobaczył się na nagraniu z monitoringu nie negował swojej winy.

Za popełnione wykroczenie 43-latek ukarany został mandatem karnym, a ponadto uprzątnął teren który wcześniej zaśmiecił.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
100%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group