Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 993
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Ukrył się pod podłogą

Piątek, 28 października 2022, 13:18
Autor: red
Świebodzice: Ukrył się pod podłogą
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach zatrzymali mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi. 29–latek za popełnione w przeszłości przestępstwa miał do odbycia karę blisko 2 lat pozbawienia wolności. Chcąc uniknąć pobytu za kratkami, ukrył się przed policjantami……. pod podłogą

Policjanci z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach zapukali do drzwi jednego z domów na terenie miasta, bo podejrzewali, że wewnątrz może znajdować się mężczyzna, który jest poszukiwany listem gończym.

Ale ku ich zdziwieniu drzwi otworzyła kobieta. W trakcie rozmowy z nią funkcjonariusze usłyszeli dobiegający z kuchni hałas. Ale w kuchni nikogo nie było, a szmery było słychać nadal i to spod podłogi. Jak się okazało policyjny nos kolejny raz nie zawiódł. Po podniesieniu jednej z płyt w schowku pod podłogą mundurowi znaleźli poszukiwanego mężczyznę, który nie krył zdumienia, kiedy jego kryjówka została zdemaskowana.

29-latek ma do odbycia karę blisko 2 lat pozbawienia wolności za kradzieże i przestępstwa narkotykowe, jednak ukrywał się przed organami ścigania, chcąc uniknąć pobytu za kratkami, ale trafił już do do zakładu karnego, gdzie będzie miał dużo czasu na rozmyślanie o zabawie w chowanego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group