Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 497
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Ulice do remontu

Sobota, 17 stycznia 2015, 12:47
Autor: red.
Żarów: Ulice do remontu
Fot. UM Żarów
Zbliża się termin zakończenia prac związanych z budową sieci kanalizacji sanitarnej w pasie drogowym ulic Wierzbowej, Brzozowej, Bukowej i Jodłowej w Żarowie. Inwestorem tego zadania jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Żarowie. W chwili obecnej stan ulic nie został jeszcze przywrócony do stanu sprzed rozpoczęcia prac.

Z informacji uzyskanych od wykonawcy wiemy, że prace są na etapie zakończenia i sprawdzania wykonanej instalacji. Wykonawca przedmiotowych prac zobligowany jest do przywrócenia stanu dróg sprzed rozpoczęcia budowy kanalizacji poprzez rozprowadzenie kruszywa granitowego i jego zagęszczenie. Naprawa obejmować będzie ulice, przy których wykonywane były prace związane z budową kanalizacji. - Prace odtworzeniowe rozpocząć mają się po 19 stycznia 2015 roku. W chwili obecnej przygotowywany jest projekt drogowy w sprawie przebudowy ulicy Brzozowej w Żarowie.

Projekt obejmować będzie swoim zakresem wykonanie nawierzchni asfaltowej wraz z chodnikiem i odwodnieniem przedmiotowej drogi - wyjaśnia Wojciech Lesiak z Referatu Inwestycji i Dróg Urzędu Miejskiego w Żarowie.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group