Czwartek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 576
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Universe na jubileusz

Wiadomości: Świdnica
Wtorek, 21 stycznia 2020, 13:43
Autor: red
Fot. Gmina Świdnica
Takie koncerty trudno jest opisać słowami. Ciężko wyrazisz je zlepkiem słów, które i tak nie oddają całej magii tego wydarzenia.

Obchodzący w tym roku swoje 35-lecie zespół UNIVERSE, na zaproszenie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy, wystąpił 17 stycznia w sali widowiskowej I LO w Świdnicy.

Już od pierwszego utworu artyści nawiązali znakomity kontakt z licznie przybyłą publicznością, który trwał przez cały koncert. Oprócz znanych przebojów i kolęd, grupa zaprezentowała swoje autorskie świąteczne utwory, do których bardzo chętnie przyłączyli się zaproszeni goście, wspólnie tworząc niezapomniane widowisko.

O tym co wydarzyło się w minionym 2019 roku oraz o planach na rok bieżący opowiedzieli otwierający koncert wójt gminy Teresa Mazurek, wraz ze swoim zastępcą Bartłomiejem Strózikiem oraz Przewodniczącą Rady Gminy Świdnica Reginą Adamską. Nie obyło się również bez podziękowań za dotychczasową pracę na rzecz naszej lokalnej gminnej społeczności, bo jak podkreśla wójt Teresa Mazurek, nie byłoby samorządu bez jego mieszkańców.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group