Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 629
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Upuść kilka kropel

Poniedziałek, 25 lipca 2011, 9:18
Aktualizacja: 16:31
Autor: GrA
Świdnica: Upuść kilka kropel
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Jutro kolejna wakacyjna zbiórka krwi. Tym razem akcja została zorganizowana przez Fundację Ronalda McDonalda wspólnie ze świdnickim Klubem Honorowych Dawców Krwi "Kropla Życia".

Po raz pierwszy do Świdnicy zawita krwiobus Fundacji McDonalda. Krew będzie można oddać już jutro przed świdnickim marketem Tesco od godziny 10.30 do godziny 14.30. Wszyscy, którzy jutro oddadzą krew oprócz tradycyjnego ekwiwalentu otrzymają również niespodziankę od fundacji Ronalda McDonalda.

Przypominamy, że do oddania krwi należy zgłaszać się po śniadaniu, mieć ze sobą dokument stwierdzający tożsamość z aktualnym zdjęciem i numerem Pesel.

- Każdego roku dla setek tysięcy ludzi jedynym ratunkiem jest transfuzja krwi. Może to właśnie na Twoją czekają chorzy w szpitalach.Każdy zdrowy,dorosły człowiek może bez uszczerbku dla zdrowia oddać krew, jeżeli jesteś pełnoletni, cieszy się dobrym zdrowiem, waży więcej niż 50 kg i ma chwilę wolnego czasu i nie jest obojętny na cudze cierpienie – zapraszamy, podziel się własną krwią z potrzebującymi - zaprasza do udziału w akcji Rafał Klemczak , prezes świdnickiego klubu HDK "Kropla Życia".

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group