Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 549
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Poznań: Uroczysta gala wręczenia nagród Najwyższa Jakość QI

Wtorek, 22 października 2013, 9:49
Aktualizacja: 9:50
Autor: red.
Poznań: Uroczysta gala wręczenia nagród Najwyższa Jakość QI
Fot. użyczone
W piątek, 18 października, w Hotelu Andersia w Poznaniu, odbyła się uroczysta gala redakcji Forum Biznesu, podczas której wręczono medale Najwyższa Jakość QI i Perły QI dla firm i samorządów, które wyróżniają się wśród pozostałych najwyższą jakością w świadczonych usługach i produktach.

Perłę, która wręczana jest trzykrotnym laureatom konkursu, w tym roku otrzymał powiat świdnicki za usługi dla osób niepełnosprawnych i zagrożonych społecznym wykluczeniem.

- „Tolerancja i brak barier. Powiat świdnicki osobom niepełnosprawnym”, tak zatytułowany był wniosek aplikacyjny powiatu świdnickiego. Wyszczególniliśmy w nim zadania i inicjatywy skierowane do niepełnosprawnych mieszkańców powiatu, które w roku 2012 realizował powiat świdnicki – wyjaśnia Sabina Cebula Etatowy Członek Zarządu, która reprezentowała powiat podczas gali. Kapituła doceniła takie działania powiatu jak: otwarcie warsztatów terapii zajęciowej i przedszkola przy Zespole Szkół Specjalnych w Świdnicy, zorganizowanie konferencji na temat zdrowia psychicznego pod nazwą „Wyjść z cienia” oraz współorganizacja, wraz z Polskim Stowarzyszeniem Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną.

- Cieszymy się, że działania powiatu zostały docenione przez kapitułę konkursu, nad którym patronat objęły takie instytucję jak Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Polskie Forum ISO 9000. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w tak zacnym gronie laureatów poprzednich edycji jak: Tauron, Orlen, Bank BPH, Mercedes Benz, Zelmer, Bre Bank czy Bank PKO – dodaje Sabina Cebula.

Najwyższa Jakość QI, to projekt którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i promocja tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group