Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 884
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: Uroczysta narada z okazji Dnia Sołtysa w Gminie Marcinowice

Piątek, 22 marca 2019, 9:11
Autor: red
Marcinowice: Uroczysta narada z okazji Dnia Sołtysa w Gminie Marcinowice
Fot. UG Marcinowice
Dzień Sołtysa – coroczne polskie święto przypadające na dzień 11 marca. Święto osób, które na co dzień zajmują się sprawami swoich mieszkańców, codziennie starają się rozwiązywać ich problemy. Funkcja sołtysa w świadomości społeczności wiejskiej ma wiekową tradycję.

Z tej okazji 13 marca 2019 r. w sali narad Urzędu Gminy w Marcinowicach odbyła się uroczysta narada sołecka. Gościem specjalnym spotkania była Pani Magdalena Salińska – Dyrektor Dolnośląskiego Oddziału Regionalnego ARiMR we Wrocławiu, która przedstawiła najistotniejsze informacje dotyczące zasad tworzenia i funkcjonowania Kół Gospodyń Wiejskich.

W dalszej części spotkania Wójt Gminy Marcinowice Stanisław Leń złożył wszystkim gospodarzom sołectw najserdeczniejsze życzenia wytrwałości i zadowolenia z wypełniania codziennych obowiązków. Wyrażając wdzięczność za trud i wysiłek codziennej pracy na rzecz lokalnej społeczności, Wójt Gminy wraz z Przewodniczącym Rady Gminy wręczyli sołtysom kwiaty oraz drobne upominki. Nie zabrakło także pysznego tortu okolicznościowego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group