Piątek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 591
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Strzegom: Uroczysta Wigilia w garnizonie świdnickim

Niedziela, 20 grudnia 2015, 7:12
Aktualizacja: 18:58
Autor: opr.red.
Świdnica/Strzegom: Uroczysta Wigilia w garnizonie świdnickim
Fot. www.swidnica.policja.gov.pl
W dniu 17 grudnia z udziałem przybyłych gości i funkcjonariuszy Policji garnizonu świdnickiego odbyło się w Strzegomiu uroczyste spotkanie opłatkowe.

Znamienitych gości, przybyłych na uroczyste spotkanie wigilijne, wśród których nie zabrakło przedstawicieli duchowieństwa, władz powiatowych i samorządowych oraz Prokuratury Rejonowej w Świdnicy, przywitał Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy insp. Krzysztof Niziołek.

W spotkaniu udział wzięli m.in.: ksiądz Biskup Ignacy Dec, ksiądz Infułat Kazimierz Jandziszak, Z-ca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu oraz policjantki, policjanci i pracownicy cywilni świdnickiej Policji.

Rozpoczynając spotkanie insp. Krzysztof Niziołek podziękował wszystkim zebranym za współpracę oraz wsparcie w realizowanych działaniach na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego w okresie mijającego roku. Głos zabrali również przedstawiciele duchowieństwa, Starosta Świdnicki oraz Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.
Życzenia spokojnych, radosnych Świąt spędzonych w gronie rodzinnym oraz szczęśliwego Nowego Roku, to życzenia, które najczęściej można było usłyszeć z ust przybyłych gości.

Spotkanie przebiegło w uroczystej i serdecznej atmosferze.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group