Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 912
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Urząd dostępny on–line

Czwartek, 25 lutego 2021, 15:57
Autor: red
Dobromierz: Urząd dostępny on–line
Fot. UG Dobromierz
Gmina Dobromierz wspólnie z Fundacją STIWEK jako jedna z 10 jednostek samorządu terytorialnego zakończyła realizację partnerskiego projektu w zakresie wdrożenia w Urzędzie Gminy Dobromierz projektu pn. „Urzędy dostępne on–line”.

W ramach projektu uruchomiono lub modernizowano m.in. e-usługi elektroniczne na platformie ePUAP, wdrożono system dziedzinowy z zakresu podatków i opłat, czy przeprowadzono szkolenia dla pracowników. W ramach wyposażenia zakupiono m.in. serwer, skaner i zestaw komputerowy.

Wdrożony system obiegu dokumentów wpływa nie tylko na usprawnienie i podniesienie jakości wykonywanej pracy, ale i lepszą jakość obsługi, szybszy obieg informacji i obniżenie kosztów zakupów materiałów biurowych.
W ubiegłym roku urzędnicy zostali przeszkoleni między innymi w obszarze: zarządzania satysfakcją klienta, zarządzania dokumentami elektronicznymi, dostępu do informacji publicznej, orzecznictwa w zakresie gospodarki nieruchomościami, a także opłat i podatków, w tym świadczenia e-usług.

Wartość projektu realizowanego w ramach partnerstwa w 10 jednostkach samorządu terytorialnego to 1 998 974,40 zł, w tym dofinansowanie 1 684 622,40 zł.

Źródło dofinansowania: Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego (Działania 2.18 Wysokiej jakości usługi administracyjne).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group