Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 793
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom/Poznań: Urząd Miejski w Strzegomiu w gronie najlepszych

Poniedziałek, 21 października 2013, 12:49
Aktualizacja: 12:51
Autor: red.
Strzegom/Poznań: Urząd Miejski w Strzegomiu w gronie najlepszych
Fot. UM Strzegom
Urząd Miejski w Strzegomiu, jako jeden z dwóch Urzędów w Polsce został wyróżniony po raz czwarty złotym medalem QI 2013 – Serwis.

18 października w IBB Andersia Hotel w Poznaniu odbyła się uroczysta gala podsumowująca VII edycję Ogólnopolskiego Programu Najwyższa Jakość Quality International 2013. Dyplomy, Medale i Perły QI 2013 zostały wręczone laureatom największego programu projakościowego w Polsce organizowanego przez ForumBinesu.pl i cykl gospodarczy Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Program odbywa się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskie Forum ISO 9000.

Urząd Miejski w Strzegomiu po raz czwarty zdobył tytuł Laureata QI w kategorii: QI Services - Usługi Najwyższej Jakości. Kapituła doceniła działania Urzędu Miejskiego w Strzegomiu, mające na celu podwyższanie standardów obsługi mieszkańców, m.in. poprzez odpowiednią organizację pracy i realizację projektów ułatwiających dostęp do miejskich baz danych.

Podczas uroczystej gali, podsumowującej VII edycję Programu zostały nagrodzone podmioty posiadające czytelną politykę jakości, wyłonione w trzech kategoriach:

- QI product – produkt najwyższej jakości,

- QI services – usługi najwyższej jakości,

- QI order – zarządzanie najwyższej jakości.

Wśród specjalnie wyróżnionych na gali byli przedstawiciele firm i instytucji, którzy z Programem związani są jeszcze dłużej. Niektórzy uczestniczą w konkursie od samego jego początku, a więc w tym roku poddali weryfikacji jakość swoich produktów i usług już po raz siódmy! W tym gronie znalazły się: Podkarpacki Bank Spółdzielczy, Aqua S.A., Ceramika Paradyż Sp. z o.o., Young Digital Planet S.A., Voigt Sp. z o.o., Capgemini Sp. z o.o., Plum Sp. z o.o., Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o., Artplastica Klinika Chirurgii Plastycznej, Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna, IBB Andersia Hotel, Zakład Obslugi Systemu Monitoringu m. st. Warszawy, TFP Sp. z o.o. BorgWarner Poland Sp. z o.o. Wśród nich znalazł się Urząd Miejski w Strzegomiu, który reprezentowali na gali Wiesław Witkowski, zastępca burmistrza Strzegomia i Iwona Zabawa – Budziszyn, Sekretarz Gminy.

Gala Laureatów QI 2013 była świetną okazją do spotkania się w elitarnym gronie Liderów QI, wymiany poglądów i dyskusji z przedstawicielami wielu branż gospodarki, samorządu i polityki. Forum Biznesu to oprócz platformy wymiany doświadczeń, także liczne wydarzenia stymulujące i kreujące propagowanie idei jakości w wielu obszarach. Jak zaznaczyła Anna Biszkowiecka, redaktor naczelna Forum Biznesu, podstawowym celem konkursu jest promocja instytucji, producentów i usługodawców, a przede wszystkim wytwarzanych przez nich wyrobów i usług o najwyższych parametrach jakościowych, a tym samym zwiększanie ich konkurencyjności na rynku polskim, europejskim i światowym.

(Grażyna Kuczer)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group