Czwartek, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 918
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Urząd zamknięty

Poniedziałek, 5 października 2020, 15:31
Autor: red
Żarów: Urząd zamknięty
Fot. UM Żarów
W związku z wykryciem zakażenia koronawirusa u pracownika Urzędu Miejskiego oraz Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie, od poniedziałku 5 października do 14 października 2020r. UM w Żarowie oraz OPS będą zamknięte dla interesantów.

Decyzja taka została podjęta po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Świdnicy.

Część pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie pozostaje w pracy. Można się z nim kontaktować telefonicznie lub drogą elektroniczną. Wnioski do świadczeń rodzinnych są dostępne na stronie internetowej ośrodka. Wydawanie obiadów oraz wypłata świadczeń będzie realizowana w planowanych terminach w szczególnym reżimie sanitarnym. Będziemy Państwa informować o wszelkich zmianach.
Wszyscy pracownicy Urzędu Miejskiego w Żarowie pozostają w pracy i będzie można się z nimi kontaktować drogą telefoniczną lub elektroniczną, jednak ze względów bezpieczeństwa wprowadzamy ograniczenia w przemieszczaniu się pracowników na terenie Urzędu.

W przypadku pilnej potrzeby, mieszkańcy, którzy będą wymagali bezpośredniego kontaktu z urzędnikiem, będą obsługiwani w reżimie sanitarnym.

W związku z tym wszystkie pilne sprawy prosimy załatwiać drogą elektroniczną: burmistrz@um.zarow.pl oraz za pośrednictwem platformy e-urząd: https://eurzad.um.zarow.pl/ Prosimy kontaktować się z pracownikami Urzędu Miejskiego w Żarowie również telefonicznie: 74 30 64 333 (Sekretariat) i 74 30 67 378 (Urząd Stanu Cywilnego). Zamknięta zostaje również kasa, płatności prosimy dokonywać drogą elektroniczną. Podajemy numer konta: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S. A. nr 49 1020 5226 0000 6702 0629 6869.

Będziemy Państwa na bieżąco informować w tej sprawie i jednocześnie ponawiamy apel o zachowanie spokoju, przestrzeganie zasad higieny, by redukować możliwości rozprzestrzeniania się wirusa. Powyższe działanie jest konieczną ostrożnością w celu ograniczenia możliwości ewentualnego rozprzestrzeniania się zakażeń. Nie możemy dopuścić do zamknięcia Urzędu ze względu na możliwość kwarantanny wszystkich urzędników. W takim przypadku Urząd przestanie realizować swoje zadania i nikt z Państwa nie będzie mógł zrealizować sprawy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group