Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 607
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Urzędomat już w świdnickim ZUS–ie

Czwartek, 28 lutego 2013, 11:09
Aktualizacja: 15:20
Autor: red.
Region: Urzędomat już w świdnickim ZUS–ie
Fot. użyczone
Dwa dotykowe ekrany, klawiatura, dwie drukarki, skaner, system głosowy, telefon – w takie urządzenia wyposażony jest urzędomat. Zusomaty stanęły właśnie w Oddziale ZUS w Wałbrzychu oraz w Inspektoratach w Dzierżoniowie, Kłodzku, Świdnicy oraz w Jeleniej Górze.

Zusomat to samoobsługowe urządzenie dedykowane wszystkim klientom Zakładu. Urzędomat jest, obok portalu internetowego, Centrum Obsługi Telefonicznej i Systemu Kierowania Ruchem, częścią Platformy Usług Elektronicznych.

Zusomaty są dostępne dla klientów ZUS 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Podajnik dokumentów umożliwia złożenie wniosku w formie papierowej. Każdy dokument składany przez klienta jest przekazywany właściwym pracownikom ZUS w formie papierowej i w formie elektronicznego skanu. Zusomat umożliwia dostęp do portalu PUE (czyli do indywidualnych profili) oraz do strony internetowej ZUS. W każdej chwili istnieje też możliwość połączenia z konsultantem Centrum Obsługi Telefonicznej - umożliwiają to wbudowane słuchawki telefoniczne. Z urządzenia bez przeszkód mogą korzystać osoby na wózkach inwalidzkich. Możliwość taką daje drugi z monitorów, który znajduje się na wysokości wózka.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group