Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 975
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: US w Świdnicy laureatem XII edycji konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”!

Środa, 25 czerwca 2014, 13:41
Aktualizacja: 14:44
Autor: red
Dolny Śląsk: US w Świdnicy laureatem XII edycji konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”!
Fot. użyczone
To już XII edycja konkursu organizowanego przez Business Centre Club przy współudziale Ministerstwa Finansów. 23 czerwca 2014 roku odbyło się spotkanie Loży Dolnośląskiej BCC, podczas którego nagrodzono laureatów konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. Na Dolnym Śląsku pierwsze miejsce zajął Urząd Skarbowy w Jaworze.

Od pierwszej edycji, misją konkursu jest promowanie oraz wyróżnianie wysokich standardów obsługi klienta, jak również tworzenie między administracją skarbową a przedsiębiorcami relacji charakteryzujących się życzliwością i profesjonalizmem. Przedsięwzięcie organizowane przez Business Centre Club przy współudziale Ministerstwa Finansów wsparły w tym roku organizacje zrzeszające pracodawców i przedsiębiorców: Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich, Dolnośląska Izba Gospodarcza, Związek Pracodawców Polska Miedź, Zachodnia Izba Gospodarcza, Sudecki Związek Pracodawców, Zrzeszenie Handlu i Usług oraz Związek Pracodawców Dolnego Śląska.

W tegorocznej dolnośląskiej edycji z 18 urzędów skarbowych biznesmeni wskazali 3 placówki, które zasłużyły na tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy” oraz 2, które zostały wyróżnione.

W XII edycji konkursu pierwsze miejsce na Dolnym Śląsku zdobył US w Jaworze. Miejsce drugie zajął US w Świdnicy, natomiast miejsce trzecie – US w Nowej Rudzie. Wyróżnienie zdobyły US w Bolesławcu oraz US w Trzebnicy.
Urzędy skarbowe oceniane były na podstawie wyników ankiet wypełnionych przez dolnośląskich przedsiębiorców. Tegoroczna edycja cieszyła się rekordowym zainteresowaniem – wypełniono 2926 ankiet. To blisko tysiąc więcej niż podczas ubiegłorocznej odsłony konkursu.

Wyróżnione urzędy skarbowe otrzymały tytuł „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy 2014”. Prawo używania tego tytułu przysługuje laureatom przez 1 rok – do czasu poznania werdyktu kolejnej edycji konkursu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group