Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 623
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Utalentowani wokalnie

Wiadomości: Lubachów
Środa, 13 lipca 2016, 9:25
Autor: red
Fot. Gmina Świdnica
To już piąta odsłona warsztatów wokalnych w Lubachowie podczas, której uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Świdnica spędzili część swoich wakacji w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie.

Wzmacnianie przyjaźni, wymiana wzajemnych doświadczeń - nie samym śpiewem człowiek żyje, żartowali uczniowie podczas ostatnich dni pobytu w SSM. Zabawa, uśmiech i wiele, wiele śpiewu - tak w skrócie można opisać "Muzykalne Wakacje".

- W efekcie nowy album, który mamy nadzieje rozejdzie się jak świeże bułeczki, zresztą tak jak ostatni muzyczny krążek rozśpiewanych dzieciaków z gminy Świdnica - dodaje skromnie i z uśmiechem Tadeusz Szarwaryn, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Pszennie.

Podczas jednej z prób, do schroniska w Lubachowie przybyła wójt gminy Teresa Mazurek wraz z dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty Marią Jaworską, aby na żywo zobaczyć efekty pracy młodych artystów.
- Ludzie, którzy śpiewają, mają kontakt ze sztuką i muzyką są "lepsi" - oczywiście w pozytywnym słowa znaczeniu. Potrafią odczuwać potrzeby innych oraz są bardziej wyczuleni na krzywdę innych - podkreślała wójt gminy Teresa Mazurek. - Z niecierpliwością czekam na Wasz kolejny muzyczny krążek.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group