Poniedziałek, 15 kwietnia
Imieniny: Bazylego, Tytusa
Czytających: 1110
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Utrudnienia na Prądzyńskiego

Niedziela, 17 marca 2024, 13:56
Autor: red
Świdnica: Utrudnienia na Prądzyńskiego
Fot. UM Świdnica
W poniedziałek, 18 marca rozpocznie się drugi etap prac na ulicy Prądzyńskiego w Świdnicy. Frezowana będzie nawierzchnia asfaltowa na parkingu i drodze dojazdowej do ulicy Dąbrowskiego. Następnie drogowcy przystąpią do regulacji urządzeń infrastruktury drogowej, kratek deszczowych i włazów studni. Pod koniec tygodnia wykonana zostanie nowa nawierzchnia asfaltowa.

W związku z tym wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruch. Na odcinku drogi od skrzyżowania ulic Jasińskiego/Dąbrowskiego w stronę ulicy Prądzyńskiego będzie ograniczenie wjazdu, poza pojazdami budowy. Wyznaczona zostanie tam strefa oczekiwania dla pojazdów ciężarowych obsługujących budowę. Dla pozostałych pojazdów objazd wytyczony będzie ulicami: Jasińskiego, Bema i Prądzyńskiego.

Obszar parkingu na ulicy Prądzyńskiego, którego dotyczy remont, wyłączony będzie z użytkowania, z uwagi na roboty, ale również dlatego, że służyć będzie on do manewrowania (nawracania) długich pojazdów ciężarowych.

Kierowców prosimy o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na nowe oznakowanie. Wykonawca robót przygotował ulotki dla mieszkańców Osiedla Młodych, informujące o planowanych utrudnieniach na parkingu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group