Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 589
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Uwaga na fałszywych przedstawicieli handlowych

Wiadomości: Świebodzice
Środa, 22 kwietnia 2015, 12:52
Aktualizacja: 12:54
Autor: red.
Fot. UM Świebodzice
Policja ostrzega przed osobami, które przedstawiają się jako pracownicy firmy energetycznej Tauron. Rzekomi pracownicy tej firmy odwiedzają mieszkania w Świebodzicach – najczęściej na osiedlach – i namawiają na podpisywanie umów na dostarczenie energii. Ofiarami takich transakcji padają głównie ludzie starsi, którzy nie sprawdzają dokładnie dokumentów, które podpisują.

- Mamy już w tej sprawie zgłoszenia, kontaktowaliśmy się z firmą Tauron która potwierdziła, że jej konsultanci nie pracują w terenie i nie podpisują w ten sposób umów z klientami - mówi podinspektor Piotr Galicki, Komendant Komisariatu Policji w Świebodzicach.

Apelujemy więc do wszystkich, by nie podpisywać żadnych dokumentów bez dokładnego zapoznania się z nimi i unikać zawierania jakichkolwiek transakcji z osobami, których nie znamy.

Do naszych mieszkań często pukają handlowcy, którzy oferują montaż pieców, okien, kuchenek, itp. Niestety, obiecywana atrakcyjna cena takiej usługi to fikcja, koszt zakupu urządzeń zazwyczaj okazuje się nawet o 50 % wyższy, niż w sklepie lub autoryzowanym serwisie.

(Agnieszka Bielawska-Pękala)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group