• Czwartek, 18 lipca 2019
  • Godz. 2:39
  • Imieniny: Erwina, Kamila, Karoliny, Szymona
  • Czytających: 794
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

VI Mistrzostwa Gminy Żarów Szkół w Pływaniu

Wiadomości: Żarów
Środa, 27 marca 2019, 18:02
Aktualizacja: Piątek, 29 marca 2019, 10:04
Autor: red
Fot. UM Żarów
Po raz szósty rywalizowali uczniowie szkół gminy Żarów w zawodach pływackich

Dla najlepszych organizatorzy Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie przygotowali medale oraz pamiątkowe dyplomy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Wyniki zawodów:

Dziewczęta
Rocznik 2011-2012 / 25 m styl dowolny
Natasza Żyła – SP Żarów – 31,31
Alicja Karolczak – SP Żarów – 31,81
Martyna Plicner – SP Żarów – 42,49
Hanna Wysowska – SP Żarów – 1,06,00
Rocznik 2009-2010 / 25 styl dowolny
Natalia Haraszczuk – SP Żarów – 26,54
Cecylia Kaczmarek – SP Żarów – 27,79
Agata Niesyczyńska – SP Imbramowice – 29,89
Kristina Daniel – SP Mrowiny – 30,21
Monika Skrzypiec – SP Żarów – 30,47
Amelia Murdza – SP Żarów – 31,01
Natalia Momot – SP Żarów – 31,29
Nadia Godlewska – SP Żarów – 32,87
Blanka Drąg – SP Żarów – 33,68
Maja Hauke – SP Żarów – 36,80
Zuzanna Cała – SP Żarów – 37,07
Natalia Okarma – SP Żarów – 39,14
Hanna Zdunik – SP Imbramowice – 41,16
Sabina Kuper – SP Żarów – 50,73
Małgorzata Adamek – SP Żarów – 1,01,00
Rocznik 2007-2008 / 25 m styl dowolny
Maria Suchodolska – SP Żarów – 22,80
Zuzanna Kamińska – SP Żarów – 26,91
Amelia Maślany – SP Żarów – 27,48
Łucja Skrzypek – SP Żarów – 28,55
Kamila Zakrzewska – SP Żarów – 34,26
Rocznik 2007-2008 / 50 m styl dowolny
Emilia Szydłowska – SP Żarów – 47,54
Lena Gawrońska – SP Żarów – 52,09
Julia Śliwa – SP Żarów – 53,63
Oliwia Henning – SP Zastruże – 53,84
Zofia Podolak – SP Żarów – 55,27
Kinga Mierlak – SP Żarów – 55,34
Kamila Kądziołka – SP Żarów – 55,70
Julia Bujak – SP Żarów – 56,74
Maja Kołodka – SP Żarów – 57,90
Zofia Marczyńska – SP Żarów – 58,16
Wiktoria Mann – SP Żarów – 1,02,00
Marita Chrebela - SP Imbramowice – 1,04,14
Zuzanna Stężycka – SP Żarów – 1,05.93
Emila Mision – SP Żarów – 1,06.76
Rocznik 2005-2006 / 50 m styl dowolny
Katarzyna Dobrowolska – SP Imbramowice – 48,89
Martyna Janaszek – SP Żarów – 49,17
Kaja Wawrzyniak – SP Żarów - 52,34
Dagmara Kwiatek – SP Żarów – 53,23
Karolina Zięba - SP Imbramowice – 55,42
Weronika Pyda – SP Żarów – 56,83
Natalia Grzybowska – SP Żarów – 1,01,25
Julia Wardzyk – SP Mrowiny – 1,04,21
Julia Pietruszka – SP Mrowiny – 1,06,71
Wiktoria Policht – SP Żarów – 1,07,96
Michalina Marczak – SP Zastruże 1,09,74
Rocznik 2003-2004 / 50 m styl dowolny
Magdalena Razik – Ginazjum Żarów – 49,52
Zofia Domagała – Ginazjum Żarów – 58,37
Agnieszka Bazga – Ginazjum Żarów – 1,02,02
Zuzanna Dąbrowska – Ginazjum Żarów – 1,09,26
Chłopcy
Rocznik 2011-2012 / 25 styl dowolny
Adam Kądziołka – SP Żarów – 38,53
Jan Bednarski – SP Żarów – 43,92
Jakub Rypan – SP Żarów – 53,52
Roman Nowosad – SP Żarów – 1,07,00
Rocznik 2009-2010 / 25 m styl dowolny
Dawid Kozłowski – SP Żarów – 27,34
Kamil Mierlak – SP Żarów – 30,58
Zbigniew Kaczmarek – SP Żarów – 32,33
Krystian Grzybowski – SP Żarów – 34,25
Bartosz Sęga – SP Żarów – 37,45
Marcel Maciołek – SP Żarów – 40,25
Maciej Wabik – SP Żarów – 41,08
Borys Król – SP Żarów – 43,61
Marcel Diduszko – SP Żarów – 43,65
Mikołaj Buda – SP Żarów – 48,95
Marcel Osiecki – SP Żarów – 51,01
Rocznik 2007-2008 – 50 m styl dowolny
Błażej Zięba – SP Imbramowice – 27,79
Maksymilian Drąg – SP Imbramowice – 29,44
Albert Leputa – SP Żarów – 37,28
Hubert Zdunik – SP Imbramowice – 38,38
Rocznik 2007-2008 / 50 m styl dowolny
Dominik Duszyński – SP Żarów – 34,57
Bartosz Sułek – SP Żarów – 41,74
Maksymilian Górka – SP Żarów – 52,97
Aleksander Gadzicki – SP Imbramowice – 56,67
Franciszek Pabis – SP Żarów – 57,75
Dominik Niżyński – SP Imbramowice – 1.01.46
Jakub Majewski – SP Imbramowice – 1,09,18
Andrzej Nowak – SP Żarów – 1,47,00
Rocznik 2005-2006 / 50 m styl dowolny
Jakub Wachowiak – SP Zastruże – 39,52
Marek Dobowolski – SP Imbramowice – 42,96
Kajetan Kwiecień – SP Żarów – 45,02
Oskar Lesiak – SP Zastruże – 45,73
Michał Sip – SP Żarów – 45,76
Konstanty Roubo – SP Mrowiny – 49.73
Wiktor Łuczak – SP Żarów – 49,52
Wojciech Maślerz – SP Mrowiny – 50,86
Kacper Daniel – SP Żarów – 53,15
Ryszard Marczak – SP Zastruże – 54,09
Adrian Choiński – SP Zastruże – 56,52
Ostap Skira – SP Mrowiny 57,55
Arkadiusz Lelotko – SP Zastruże – 1,01,,08
Łukasz Stanik – SP Imbramowice 1,04.00
Kacper Maślankiewicz – SP Żarów – 1,08,55
Rocznik 2003-2004 / 50 m styl dowolny
Michał Maksanty – Gimnazjum Żarów – 31,70
Marcin Lasak – Gimnazjum Żarów – 39,16
Norbert Sułek Gimnazjum Żarów – 40,44
Oliwier Pławecki – Gimnazjum Żarów – 44,16
Konrad Kuszczak – Gimnazjum Żarów – 47,45
Emil Bekas – SP Zastruże – 49,37

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group