Poniedziałek, 30 marca
Imieniny: Amelii, Dobromira, Kwiryna, Leonarda
Czytających: 753
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Victoria czeka

Wiadomości: Świebodzice
Wtorek, 21 stycznia 2020, 12:47
Aktualizacja: 12:47
Autor: red
W związku z licznymi, informacjami pojawiającymi się w internecie na temat przyczyn nie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych, co za tym idzie problemem z finansowaniem Klubu MKS Victoria Świebodzice informujemy, że uchwała budżetowa w Świebodzicach na rok 2020 nie została uchwalona.

W związku z powyższym nie ma możliwości podpisania umów umożliwiających udzielenie dotacji na działalność organizacji pozarządowych i podmiotów pożytku publicznego.

Projekt uchwały budżetowej będzie poddany pod głosowanie Rady Miejskiej w dniu 23 stycznia podczas sesji, jednocześnie informujemy, że burmistrz miasta Paweł Ozga rozumie potrzeby ciągłości finansowania klubów sportowych oraz organizacji pomocowych. Jednak brak uchwalenia budżetu zamyka możliwość finansowania wszystkich organizacji pozarządowych, w tym Klubu Victoria z budżetu gminy w ramach otwartych konkursów ofert.

Źródło: UM Świebodzice

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 21-01-2020 18:45
Pewnie jak sie nic nie zmieni to Victoria sie wycofa z rozgrywek Aklasy,i zamiast awansu do Okregowki(sa liderem po jesieni)to w nastepnym sezonie w Swiebodzicach co najwyzej bedzie B klasa,o ile wogole przystapia do rozgrywek...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group