Czytających: 2238

klasa okręgowa: Victoria Świebodzice zaserwowała rywalom lekcję futbolu

Niedziela, 1 maja 2011, 0:14
Aktualizacja: Niedziela, 1 maja 2011, 3:59
Występujący w piłkarskiej okręgówce piłkarze Victorii zapisali na swoim koncie już dziewiątą wygraną odniesioną na swoim terenie. Tym razem świebodziczanie rozbili 6:0 Górnika Boguszów–Gorce.

Od pierwszego gwizdka arbitra do zdecydowanych ataków ruszyli gospodarze, a na efekty nie musieliśmy długo czekać. Worek z bramkami otworzył Dolecki w 15 min. meczu. Ten sam zawodnik trafił do siatki w pierwszej części gry jeszcze dwukrotnie, kompletując hat-tricka. Oprócz niego w pierwszych 45 minutach z rzutu karnego gola zdobył Borkowski i do przerwy mieliśmy 4:0 dla gospodarzy. Po zmianie stron spokojnie grający miejscowi podwyższyli jeszcze rezultat w kocówce spotkania. Najpierw w 80 min. bramkarza przyjezdnych pokonał Grzesiak, a dziewięć minut później wynik na 6:0 ustalił Dela.

Victoria Świebodzice – Górnik Boguszów-Gorce 6:0 (4:0)

Victoria: Osóbka, Błaszczak, Gzara, Prusiński, Antas, Bodio, Grzesiak, Krzyżanowski (70’ Otok), Borgoń (54’ Satyła), Dolecki (58’ Mrugała), Borkowski (73’ Dela)