Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 682
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: VII Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej – 79.318,50 zł dla Mariusza Cendrowskiego

Poniedziałek, 7 stycznia 2019, 15:35
Aktualizacja: 15:36
Autor: red
Świdnica: VII Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej – 79.318,50 zł dla Mariusza Cendrowskiego
Fot. użyczone
Dzisiaj o godz. 11 w świdnickiej siedzibie Santander Bank Polska S.A. komisja w składzie: Wiesław Żurek – Prezes Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football", Karolina Rafałko – Sekretarz Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football", wraz z pracownikami w/w Banku przystąpiła do rozliczenia zbiórki publicznej nr 2019/26/OR pn. „Na pomoc Mariuszowi".

O godzinie 12:00 wszystko było jasne. Pragniemy Państwa oficjalnie poinformować, że na leczenie i rehabilitację Mariusza Cendrowskiego podczas naszej sobotniej imprezy pozyskaliśmy kwotę 79.318,50 zł !!!!!!!!!!!!!!!

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wzruszeni. Ale w tym momencie chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy nam pomogli w przygotowaniu tego przedsięwzięcia, wszystkim, którzy w sobotę pojawili się na naszej imprezie, tym co licytowali za grube pieniądze i tym, którzy wykupili tylko jedną cegiełkę o wartości 10 zł. To sukces nas wszystkich!

Szczególne podziękowania kierujemy do 3 osób, które za rekordowe jak dotychczas kwoty wylicytowały sportowe gadżety – Panu Piotrowi Pupinowi z Firmy Republika Wnętrz (9 tys zł!!!), Panu Pawłowi Dąbrowskiemu z Firmy Dabrobau (8,5 tys zł!) oraz znakomitemu polskiemu żużlowcowi Maćkowi Janowskiemu (7 tys zł!). Dużego wsparcia udzielił nam również wrocławski Klub Biznesu Olympic oraz jego członkowie. Serdecznie dziękujemy!

Wierzymy w to, że do końca tygodnia wszystkie wpłaty do nas dotrą i będziemy mogli całą wymienioną sumę przekazać Mariuszowi.

Jeszcze jedna fantastyczna informacja. Podczas trwania Turnieju można było skorzystać z bufetu, który zorganizowała grupa przyjaciół Ani Marszałek. Ze sprzedaży przepysznych, domowych ciast, kawy, herbaty, słodyczy udało im się zebrać 4.200 zł na leczenie Ani! Brawo!!!

Kochani, „Jak pięknie by było, gdyby każdy z nas dziś wieczorem mógł powiedzieć: zrobiłem dzisiaj gest miłości wobec drugiego człowieka..." – Papież Franciszek.

W sobotni wieczór wielu z nas mogło to sobie powiedzieć i to jest piękne.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group