Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 965
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: VII Zlot Motocykli w Świebodzicach

Czwartek, 4 maja 2017, 9:20
Autor: red
Świebodzice: VII Zlot Motocykli w Świebodzicach
Fot. UM Świebodzice
Niesprzyjająca aura w żadnym wypadku nie odstraszyła miłośników ryczących maszyn i wiernej publiczności. VII Zlot Motocykli w Świebodzicach przyciągnął do Rynku sporą ilość świebodziczan, którzy zaopatrzeni w parasole czekali, by zobaczyć doroczną paradę żelaznych rumaków.

Zlot rozpoczął się o godz. 15:00 krótkim otwarciem i poświęceniem pojazdów.

- Cieszę się, że mimo niepogody jest nas tylu motocyklistów, dziękuję za obecność i zapraszam wszystkich na moto dyskotekę do Hotelu Księżyc – mówił współorganizator imprezy Dariusz Stańczyk. – Proszę też, byśmy przed odjazdem uczcili pamięć ofiar katastrofy budowlanej w naszym mieście. Zaryczmy silnikami dla tych, którzy zginęli lub stracili bliskich w tej strasznej tragedii.

Wszyscy uczestnicy zlotu otrzymali pamiątkowe koszulki, a ich pojazdy poświęcił ksiądz Grzegorz Fabiński z parafii pw. Św. Mikołaja. Zanim rycząca kawalkada wyruszyła na przejazd ulicami miasta, świebodziczanie mogli z bliska podziwiać zgromadzone na Rynku motocykle, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie czy porozmawiać z właścicielami.

Punktem kulminacyjnym była oczywiście obowiązkowa parada wszystkich pojazdów wokół Rynku. Rycząc i trąbiąc motocykle kilkakrotnie objechały dookoła ratusza, a następnie wszyscy udali się do Hotelu Księżyc.

Organizatorami wydarzenia byli: Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz oraz Dariusz Stańczyk.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group