Jaworzyna Śląska: W 11. kolejce JALPH bez niespodzianek

Poniedziałek, 20 lutego 2012, 14:42
Aktualizacja: 14:48
Autor: Smerni
Jaworzyńska Amatorska Liga Piłki Halowej powoli wkracza w decydującą fazę. Piłkarze stanęli do rywalizacji już po raz jedenasty.

W najciekawszym meczu Fair Play pokonał Glob Max10:7 mimo, że do przerwy przegrywał 2:5!.GLOB już po 5 min. prowadził 3:0 po bramkach M. Charytanowicza, D. Głogiewicza i Frankowskiego, ale Fair Play po 2 bramkach Sowy doprowadził do stanu 2:3,jednak przeciwnicy nie dali za wygraną i powiększyli prowadzenie do 3 bramek po celnych trafieniach D.Głogiewicza i Pogody. Po zmianie stron do odrabiania strat ruszyła drużyna Andrzeja Zadziorskiego i po 23 min. na było 4:5 po bramkach Sowy i Korzeniowskiego. Po 3 min. znowu Glob Max prowadzi 3 bramkami po 2 trafieniach Frankowskiego. Były to jednak ich ostatnie bramki w tym meczu, za to ich przeciwnicy zdobyli 6! Wyrównanie padło w 30 min po bramce Sowy, ten sam zawodnik minutę później dał swojej drużynie na prowadzenie 8:7.Potem 2 bramki dołożył Kołodziej i mecz skończył się zwycięstwem Fair Play10:7.Tym samym drużyna Fair Play wskoczyła na 2 miejsce w tabeli i jeżeli wygra przynajmniej 2 z 3 ostatnich meczy to sięgnie po tytuł vice mistrza ligi bowiem ma lepszy stosunek bramkowy z Glob Max 18-17, ale Ci drudzy mają do rozegrania jeszcze 2 mecze.
Nie zawiódł lider rozgrywek La Liga który najpierw długo męczył się z Drużyną Jarka, bo zdobył gola dopiero w 19 min. przy prowadzeniu drużyny Jarka 2:0 i zdołał doprowadzić do remisu jeszcze przed przerwą. Po zmianie stron zagrali bardziej skutecznie i pewnie wygrali 11:5 W drugim meczu La Liga nie miała już problemów ze skutecznością i rozgromiła XXL Bolesławice 22:8.W dwóch meczach Grzegorz Borowy zdobył 25 bramek i umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji strzelców.
Drużyna AC Wymiatacze nie miała problemów z odniesieniem zwycięstwa. pokonała Znajomych Fryzjera 17:9. Do przerwy Znajomi byli równorzędnym ale po przerwie Wymiatacze powiększyli przewagę i zasłużenie wygrali.

LA LIGA-ZNAJOMI FRYZJERA 11:5(2:2) -zaległy
LIGA:8-G.Borowy,1-Fudali,M Krawczyk, Kurzeja,
DRUŻYNA:2-J Gradowicz,Skupniewcz,1-M.Gradowicz

ZNAJOMI FRYZJERA-AC WYMIATACZE 9:17(3:6)
ZNAJOMI:4-Krzeczowski,2-Kolasiński,B.Kwiatkowski,1-Cieślik