Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 929
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: W „Hotelarce” poleje się krew

Niedziela, 2 października 2011, 0:06
Aktualizacja: 0:08
Autor: red.
Świdnica: W „Hotelarce” poleje się krew
Fot. plakat
Podziel się krwią! – w Zespole Szkół Hotelarsko – Turystycznych im. Tony Halika mieszczącym się przy ul. Równej w Świdnicy 5 października odbędzie się zbiórka krwi.

Kropla Życia, Klub Honorowych Dawców Krwi im. Maksymiliana Marii Kolbego przy Parafii Katedralnej w Świdnicy już dziś zaprasza wszystkie osoby, które chciałyby podzielić się życiodajnym płynem do uczestnictwa w akcji. Zbiórka odbędzie się w środę 5 października w Zespole Szkół Hotelarsko - Turystycznych im. Tony Halika mieszczącym się przy ul. Równej w Świdnicy między 9.00, a 13.00.

Jeśli chcesz oddać krew musisz mieć przy sobie dokument ze zdjęciem + numer PESEL, nie możesz mieć mniej niż 18 i więcej niż 65 lat, a waga Twojego ciała nie może być mniejsza niż 50kg.

Z radością informujemy, iż KHDK „Kropla Życia” nawiązał współpracę z placówką opiekuńczo-wychowawczą Chata „SKSK” w Świdnicy, gdzie mieszka czternaścioro dzieci. Dzieciaki urzekły nas od pierwszej chwili dlatego zdecydowaliśmy,
że w miarę naszych możliwości będziemy im pomagać. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby również w jakiś sposób pomagać dzieciom (np. przekazując odzież, żywność z długim terminem przydatności, a także artykuły szkolne) bardzo prosimy o kontakt z naszym klubem lub przynoszenie tych rzeczy na nasze comiesięczne akcje
– wyznaje Rafał Klemczak, Prezes klubu HDK "Kropla Życia" Świdnica - www.hdkkroplazycia.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group