Poniedziałek, 1 czerwca
Imieniny: Jakuba, Konrada
Czytających: 558
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W Jaworzynie Śl. dookoła świata

Wiadomości: Region - Jaworzyna Śl.
Poniedziałek, 1 lutego 2010, 8:39
Aktualizacja: 8:44
Autor: UMJŚ, opr. MaS
Fot. UMJŚ
"Ferie dookoła świata" przygotował jaworzyński Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna.

Organizatorzy serdecznie zapraszają młodzież i dzieci do spędzenia wolnego czasu podczas ferii zimowych w Samorządowym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej.

Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 12:00 uczestnicy zajęć będą mogli podróżować po świecie dzięki grom i zabawom specjalnie przygotowanym przez instruktorów. W programie przewidziano między innymi: robienie mumii, walkę z bykami, igrzyska olimpijskie, spotkanie z Williamem Szekspirem, zawody sumo, naukę jedzenia pałeczkami. Oprócz tego na zajęciach uczestnicy będą mogli rozwinąć swoje zdolności plastyczne, muzyczne i taneczne. Finałem ferii zimowych w SOKiBP będą "Milionerzy podróżników", czyli konkurs podsumowujący cykl zajęć, w którym na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, ufundowane przez SOKiBP.

Ponadto w godzinach od 12:00 do 14:00 w Bibliotece Publicznej będą zajęcia dla dzieci pod hasłem "Przygoda z książką" i, jak zwykle podczas ferii, w czytelni internetowej będzie można grać w gry komputerowe.

W dniu 12.02.2010 r. (piątek) o godzinie 12:00 będzie mieć miejsce przedstawienie teatralne dla dzieci pt. "Piękna i Bestia". Wstęp wolny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group