• Piątek, 18 października 2019
  • Godz. 21:00
  • Imieniny: Juliana, Łukasza
  • Czytających: 815
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

W Jaworzynie Śląskiej nagrodzili piękne prace

Wiadomości: Jaworzyna Śląska
Środa, 19 grudnia 2018, 11:04
Aktualizacja: 11:07
Autor: red
Fot. organizatorzy
Rozstrzygnięty został Konkurs Bożonarodzeniowy na najpiękniejszą ozdobę choinkową, stroik świąteczny oraz szopkę bożonarodzeniową.

W tym roku nasze konkursy plastyczne spotkały się z dużym zainteresowaniem, a na konkurs wpłynęły bardzo pomysłowo i oryginalnie wykonane prace. Spośród 109 prac, które dotarły na konkursy, jury złożone z pracowników SOKiBP, postanowiło nagrodzić i wyróżnić aż 54 autorów prac.

WYNIKI KONKURSÓW BOŻONARODZENIOWYCH

OZDOBA CHOINKOWA

Kategoria przedszkole

I miejsca, ex aequo:
Inka Zając, 3 lata, Przedszkole Jaworzyna Śląska, op. Joanna Wołoszyn
Bartłomiej Murawski, 6 lat, Przedszkole Jaworzyna Śląska
Michał Mojsiejuk, 5 lat, Przedszkole Jaworzyna Śląska, op. Dominika Górska

Wyróżnienia:
Brajan Wojtkowiak, klasa „O”, Przedszkole Jaworzyna Śląska
Nadia Dobosz, klasa „0”, SP w Starym Jaworowie, op. Urszula Soboczyńska

Kategoria szkoła podstawowa szkoła podstawowa klasy I-IV

I miejsce:
Marcin Gałka, klasa II, 8 lat

Wyróżnienia:

Szymon Smoter, , klasa I, SP Jaworzyna Śl.

Aleksander Plizga, klasa IV, SP Jaworzyna Śl.

Wiktoria Siekierska, klasa III, SP w Pastuchowie, op. Dorota Kaszubowska

Gracjan Kręcioch, klasa IV, SP Jaworzyna Śl.

Kategoria szkoła podstawowa klasy V-VIII i gimnazjum

I miejce: Aleksandra Żołnierek, klasa VI, , SP w Starym Jaworowie
II miejce: Klaudia Siwarska, klasa VI, SP w Jaworzynie Śląskiej
III miejsce: Anna-Maria Michalska, klasa V, SP Jaworzyna Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Wyróżnienia:
Julia Plizga, kasa VI, SP w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska
Oliwia Cieślak, klasa VII, SP w Jaworzynie Śląskiej

Kategoria szkoła średnia i dorośli

Równorzędne nagrody:
Magdalena Kozłowska,

Sabina Michalska,
Anna Siekierska

STROIK

Kategoria przedszkole

I miejsce: Julia Radkiewicz, klasa „0”, SP w Starym Jaworowie, op. Urszula Soboczyńska
Wyróżnienia:
Klaudia Pilarz, 5 lat, Przedszkole Jaworzyna Śląska, op. Dominika Górska
Julian Seremet, 5 lat, SP w Pastuchowie
Marinetta Pilarz, 5 lat, Przedszkole Jaworzyna Śląska, op. Dominika Górska

Kategoria szkoła podstawowa szkoła podstawowa klasy I-IV

I miejsce: Nikola Łazar, klasa IV, SP Jaworzyna Śl.
II miejsce: Jagoda Sawko, klasa I, SP Jaworzyna Śl.
Wyróżnienia:
Zofia Wawrzynkowska, klasa I, SP w Jaworzynie Śląskiej
Zofia Sadkowska, klasa II, SP Jaworzyna Śl.

Kategoria szkoła podstawowa klasy V-VIII i gimnazjum

I miejsce: Zofia Rzeszut, klasa V, SP w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska
II miejsce: Patrycja Mackiewicz, SP w Starym Jaworowie
III miejsce: Izabela Mikołajek, klasa VII, SP w Starym Jaworowie
Wyróżnienia:
Julia Plizga, kasa VI, SP w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska
Kalina Pawlaczyk, 11 lat, SP w Jaworzynie Śląskiej
Katarzyna Wojtak, klasa VII, SP w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska
Anna-Maria Michalska, klasa V, SP Jaworzyna Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska
Oliwia Kutyła, klasa VI, SP Jaworzyna Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Kategoria szkoła średnia i dorośli
Równorzędne nagrody:
Agnieszka Seremet
Sabina Michalska

SZOPKA

Kategoria przedszkole

I miejsce: Jaśmina Stępień, klasa „0”, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej
Wyróżnienia:
Kamil Gałka, 5 lat
Laura Pluta, klasa „0”, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej
Róża Stępień, 4 lata, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej

Kategoria szkoła podstawowa szkoła podstawowa klasy I-IV

I miejsce: Antoni Seremet, klasa I, SP w Pastuchowie

Wyróżnienia:

Zuzanna Partyka, klasa IV, SP Stary Jaworów

Maja Zięba, klasa I, SP w Pastuchowie, op. Małgorzata Kunysz
Julia Hampel, klasa II, SP w Jaworzynie Śląskiej
Piotr Wróbel, klasa IV, SP w Jaworzynie Śląskiej
Julia Tylek, klasa IV, SP w Jaworzynie Śląskiej
Anita Biros, klasa IV, SP w Jaworzynie Śląskiej
Milena Kubacka, klasa III, SP w Pastuchowie, op. Dorota Kaszubowska

Kategoria szkoła podstawowa klasy V-VIII i gimnazjum

I miejsce ex aequo:
Julia Plizga, kasa VI, SP w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska
Aleksandra Cichocka, klasa VII, SP w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Wyróżnienia:
Wiktoria Beker, klasa V, SP w Starym Jaworowie
Małgorzata Betnar, klasa V, SP w Jaworzynie Śląskiej
Anna-Maria Michalska, klasa V, SP Jaworzyna Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska
Oliwia Kutyła, klasa VI, SP Jaworzyna Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group