Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 951
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: W Jaworzynie Śląskiej powitali wiosnę

Wtorek, 21 marca 2017, 17:00
Autor: red
Jaworzyna Śląska: W Jaworzynie Śląskiej powitali wiosnę
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej Klub Młodzieżowy wspólnie z uczestnikami konkursu na najpiękniejszą Marzannę organizowanym przez Samorządowy Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną, przywitali wiosnę.

Mimo nadciągających chmur straszących deszczem, wolontariuszom Klubu Młodzieżowego udało się podgrzać atmosferę. Przygotowane przez młodzież zabawy i konkursy dla dzieci rozbudziły wśród uczestników imprezy wiosenny nastrój. Oprócz szeregu zabawnych konkurencji i rozgrzewających tańców z Pszczółką i Misiem, na wszystkich uczestników imprezy czekał ciepły poczęstunek w postaci pieczonych kiełbasek.

Po zabawach przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu „Marzanna 2017″. W tym roku do udziału w konkursie zgłoszono aż 23 prace. Tradycyjnie konkurs rozstrzygnęli wolontariusze Klubu Młodzieżowego. W kategorii indywidualnej nagrody otrzymali: Jan Makówka oraz Oliwia Kutyła. W kategorii grupowej postanowiono przyznać I miejsce ex aequo – grupie dziewcząt: Annie-Marii Michalskiej, Wiktorii Nalichowskiej, Kindze Wardach, Hannie Pałeczce oraz Hannie i Zofii Sułek, a także grupie chłopców: Jakubowi Kłobuckiemu oraz Mateuszowi i Michałowi Mielnik. II miejsce powędrowało do Grupy „Tygryski” z Przedszkola w Jaworzynie Śląskiej. W tej kategorii wyróżniono również: Grupę „Kangurki” z Przedszkola w Jaworzynie Śląskiej, klasę 2″c” ze Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej oraz Antoniego i Juliana Seremet.

Każdy z uczestników konkursu został nagrodzony pamiątkowym dyplomem oraz słodkim upominkiem. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy na wspólne witanie wiosny za rok.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group