Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 955
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: W Mechaniku o UFO, tajemnicach II wojny światowej i odnawialnych źródłach energii

Piątek, 11 marca 2011, 10:48
Aktualizacja: Niedziela, 20 marca 2011, 14:20
Autor: KO
Świdnica: W Mechaniku o UFO, tajemnicach II wojny światowej i odnawialnych źródłach energii
Fot. ZSM
Na VIII Festiwal Nauki pod hasłem „Nauka jako fascynująca przygoda. Obyś nigdy nie przestał(a) się dziwić” zaprasza w pierwszy dzień wiosny Zespół Szkół Mechanicznych w Świdnicy. Atrakcji będzie sporo, między innymi wykład ufologa.

To będą naukowe wagary – wszak 21 marca tradycyjnie uczniowie opuszczają zajęcia. W Mechaniku są usprawiedliwieni ze zwykłych lekcji, jeśli tylko pojawią się na tych niezwykłych.

Co będzie się działo? Sporo: dr Jerzy Rutkowski z Politechniki Wrocławskiej opowie o odnawialnych źródłach energii, Janusz Zagórski - dziennikarz, ufolog, główny organizator Wrocławskiego Forum Niekonwencjonalnych Wynalazków, Konstrukcji i Pomysłów, Harmonii Kosmosu - opowie o tym, co można zaobserwować na niebie, warsztaty szybkiego czytania poprowadzi Michał Ogrodziński, a o tajemnicach II wojny światowej opowie Katarzyna Matuła z Centrum Europejskiego w Książu. Do tego Tadeusz Kondesef i Tomasz Mazur - pracownicy Ośrodka Dydaktycznego Parku Narodowego Gór Stołowych - tradycyjnie zabiorą uczniów Mechanika na wycieczkę.

Mechanik zaprasza w poniedziałek, 21 marca, w godz. 9.00-13.30.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group