Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 938
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: W "Muzyczną Podróż" czas

Czwartek, 16 listopada 2017, 16:31
Autor: red
Świebodzice: W "Muzyczną Podróż" czas
Fot. organizatorzy
Występował w Teatrze Buffo, musicalu "Metro", telewizyjnych show "Jak oni śpiewają" czy "Twoja twarz brzmi znajomo", a widzom starszego pokolenia kojarzy jest z serialem "W Labiryncie". Dariusz Kordek, bo o nim mowa – jeden z najsłynniejszych polskich aktorów musicalowych, już dziś – czwartek, 16 listopada – wystąpi dla Państwa w naszym mieście. Na występ artysty zapraszamy w imieniu Burmistrza Miasta Świebodzice Bogdana Kożuchowicza oraz Miejskiego Domu Kultury.

Koncert zatytułowany "Muzyczna podróż" to przegląd kolejnych etapów kariery estradowej Dariusza Kordka. Podczas występu publiczność będzie mogła usłyszeć takie klasyki, jak: "Tango Milonga", "I'm sailling", "Mój przyjacielu" oraz wiele innych szlagierów, okraszonych anegdotami urodzonego i doświadczonego estradowca.

Występ artysty już dziś, o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury, ul. Wolności 13.

Dariusz Kordek - aktor, teatralny, musicalowy, filmowy, wokalista. W 1988 r ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie (obecnie Akademia Teatralna). Jeszcze podczas studiów otrzymał nagrodę na VI Ogólnopolskim Przeglądzie Przedstawień Dyplomowych Szkół Teatralnych w Łodzi, za podwójną rolę Kacpra i Leondera, w spektaklu: Czyste szaleństwo, w reżyserii Jana Englerta. Szczególną popularność przyniósł mu musical "Metro" wystawiany w Teatrze Studio Buffo, a największą sławę zyskał występują w serialu "W Labiryncie". Potem przyszły duże role w takich filmach jak "Kroll" Władysława Pasikowskiego, "Młode Wilki" Jarosława Jakimowicza czy w kultowych komediach końca lat 90.tych p "Sztos" "Fuks", "Sezon na Leszcza" i "Poranek Kojota" . Niemal na stałe współpracuje w Teatrem Muzycznym Roma, występując w takich musicalach jak "Deszczowa piosenka" czy "Mamma mia". Ostatnio można było go zobaczyć w dwóch popularnych programach muzycznych Telewizji Polsat "Jak oni śpiewają" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Od 2016 roku gra główną rolę w spektaklu "Bodo Musical", z którym występuję na scenach w całej Polsce.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group