Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 943
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: W oczekiwaniu na wiosnę

Piątek, 4 marca 2011, 7:54
Aktualizacja: Sobota, 5 marca 2011, 7:17
Autor: GrA
Świdnica: W oczekiwaniu na wiosnę
Agata
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Długa, mroźna i śnieżna zima mocno dała się we znaki mieszkańcom Świdnicy. Od kilku dni obserwujemy znaczną poprawę pogody. Niektórzy śmią twierdzić, że nadchodzi prawdziwa...

Zapytaliśmy więc świdniczan, czy tęsknią już do wiosny.

Kamila: - Bardzo tęsknię już za wiosną. Najbardziej marzy mi się pojechać gdzieś poza miasto na rowerze, położyć się na trawie i posłuchać dobrej muzyki. Taki chillout.

Adrian: - Ogólnie to czekam już na wiosnę z ogromnym utęsknieniem. Choć na niebie świeci słońce, to jeszcze jest bardzo zimno, dlatego nie czuję jeszcze wiosny. Ale chciałbym, żeby pogoda była już taka, żeby można było wyjść z domu bez kurtki.

Przemysław: Nie tęsknię wcale do wiosny. Osobiście bardzo lubię zimę. Wtedy jest naprawdę ładnie. Śnieg pokrywa ulice i nie widać tego całego brudu. A po drugie kiedy jest zima, to trzeba się cieszyć, że jest. Przyjdzie wiosna to będziemy się cieszyć, z tego, że jest wiosna. Taka jest kolej rzeczy.

Ola: - Szczerze mówiąc, to bardzo tęskniłam już za wiosną. Nie jestem przyzwyczajona i nie lubię takich niskich temperatur. Zdecydowanie wolę, kiedy jest ciepło.

Adam: - Mam dość zimy i wiecznego ciepła. Z niecierpliwością oczekuję już wiosny. Chcę żeby wreszcie było ciepło.

Alicja: Stęskniłam się za wiosną strasznie. Zima było okropnie długa. Cieszę się, że dziś świeci słońce i jest taka wiosenna pogoda. Niech już tak zostanie.

Agata: Zima była długa odbiło się to przede wszystkim na rachunkach. Mam nadzieję, że teraz to już nadchodzi prawdziwa wiosna. I taka pogoda się utrzyma.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group