Środa, 3 czerwca
Imieniny: Leszka, Tamary
Czytających: 535
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W samo południe Mikołaj czeka na maluchy na świebodzickim Rynku

Wiadomości: Region - Świebodzice
Piątek, 4 grudnia 2009, 7:59
Aktualizacja: 9:15
Autor: MEG
Fot. MEG
Prezenty, konkursy, mnóstwo świetnej zabawy – tak będzie dzisiaj na placu przed ratuszem. Ale zanim najmłodsi spotkają się ze świętym, o godz. 10.00 – rozpoczyna się kiermasz, na którym sprzedawane będą ozdoby, kartki świąteczne i stroiki, wykonane własnoręcznie przez uczniów tutejszych szkół.

O godz. 12.00 to, na co czekają wszystkie dzieci - spotkanie ze Świętym Mikołajem. Około godz. 13.15 dowiemy się, kto zdobył nagrody w konkursie na najładniejszą ozdobę świąteczną. Zaś o 14.00 w Gimnazjum nr 1 oprócz zabawy Św. Mikołaj będzie rozdawał paczki ze słodyczami dla najmłodszych dzieci.

Natomiast 6 grudnia grupa około 30 dzieci z Gminy Świebodzice pojedzie na zabawę mikołajkową do Muzeum Przemysłu i Techniki w Jaworzynie Śląskiej. Przygotowano tu mnóstwo atrakcji, m. in. przejazd pociągiem w obie strony, warsztaty taneczne, warsztaty żonglerki, warsztaty artystyczne, drezynowe, muzyczne, sportowe, konkurs kolejarski, zawody strażackie, konkurs Niebieskiego Mikołaja, spotkanie z Profesorem Miodkiem, przyjazd Mikołaja motorakiem, aukcja dobroczynna na rzecz wybranego chorego dziecka, koncert pastorałek, kiermasz świąteczny Każde dziecko dostanie obiad z 2 dań, owoce, słodycze i oczywiście paczkę. W zabawie weźmie udział w sumie około 300 dzieci.

A to jeszcze nie koniec mikołajkowych niespodzianek. 7 grudnia o godzinie 15.00 Św. Mikołaj zaprasza do kina "Wolność" uczniów klas I i II szkół podstawowych na seans filmowy pt. "Magiczne drzewo".

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group