Czwartek, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 573
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: W Silesian Cup widać faworytów

Sobota, 13 sierpnia 2011, 12:58
Aktualizacja: 12:59
Autor: OSiR
Świdnica: W Silesian Cup widać faworytów
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Po drugim dniu zmagań w VI Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim Silesian Cup, w kilku grupach widać już zdecydowanych faworytów. Są drużyny, które w ciągu dwóch dni nie straciły jeszcze bramki.

W najmłodszej kategorii wiekowej U-10 zdecydowanym liderem rozgrywek jest GKS Bełchatów III. Drużyna ta ma na swoim koncie komplet 15 punktów, 36 strzelonych bramek i ani jednej straconej. Za plecami lidera widać duży ścisk, dlatego ciekawie zapowiadają się decydujące mecze, bowiem trzy drużyny Gryf I Świdnica, Górnik Wałbrzych i GKS Bełchatów IV mają po dwóch dniach taką samą ilość punktów.

W grupie I kategorii U-11 na prowadzeniu reprezentacja Okręgowego Związku Piłki Nożnej z Gorzowa i podobnie jak w młodszej kategorii wiekowej za plecami gorzowian trzy zespoły z taką samą ilością punktów Pogoń Ekolog I, Victoria Świebodzice i Oderka Opole. W grupie II tej samej kategorii wiekowej prowadzi reprezentacja Związku z Zielonej góry, a tuż za nią o palmę pierwszeństwa walczą drużyny klubów ekstraklasy GKS-u Bełchatów i Zagłębia Lubin.

W kategorii U-12 w grupie I na prowadzeniu mamy zespół gospodarzy turnieju Gryfu Świdnica, natomiast w grupie II o pierwsze miejsce walczą zespoły Victorii Wałbrzych i kadra lubuskiego ZPN.

Najstarsza kategoria wiekowa U-14 została zdominowana przez kadrę Lubuskiego ZPN I, który wygrał dotychczas swoje wszystkie mecze, strzelił 32 bramki, nie tracąc żadnej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group