Środa, 17 lipca
Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Czytających: 989
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Morawa: W Stragonie rozegrano pierwsze Zawody Regionalne

Czwartek, 5 kwietnia 2012, 16:13
Aktualizacja: 16:15
Autor: MDvR
Morawa: W Stragonie rozegrano pierwsze Zawody  Regionalne
Fot. użyczone
W minioną niedzielę w Ośrodku Jeździeckim Stragona w Morawie rozegrano pierwsze w tym sezonie Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody. W pięciu konkursach wystartowało ponad 30 koni z czterech dolnośląskich klubów.

Zawodnicy LKS Stragony Stragony aż trzykrotnie stawali na najwyższych stopniach podium: Michał Konarski w klasie LL-Kucy, Nela Tomaszewicz w klasie L i Katarzyna Stąpor w klasie P.

W konkursie LL-kucy Michał Konarski na Lady Laurze (LKS Stragona) uzyskał dwa najlepsze wyniki co dało mu dwa pierwsze miejsca w konkursie. Trzecia pozycja przypadła Katarzynie Stąpor na Daisy (LKS Stragona).

Parkur w konkursie LL – dokładności bezbłędnie pokonało 6 zawodników: Franziska Gillmaier, Hanna Wołoszyn, Mariusz Kleniuk, Katarzyna Kurek, Adrianna Szczepara i Aleksandra Zawada.

W konkursie L najlepszy wynik uzyskała Nela Tomaszewicz na Elipsonie (LKS Stragona). Drugie miejsce zajęła Franziska Gillmaier na Tivoli La Bonita (LKJ Hippologia). Trzecia była Paulina Góra na Erbim (LKS Stragona).

Konkurs P najlepiej pojechała reprezentantka LKS Stragona - Katarzyna Stąpor na Excellent Momo. Druga była Kamila Muszyńska na Icandino (bpk), a trzecia Monika Rozwadowska na Epice (bpk).

Obok Regionalnych Zawodów w skokach w Stragonie rozegrano również Towarzyskie Zawody w skokach. Rywalizowali w nich reprezentanci z pięciu dolnośląskich ośrodków jeździeckich. W trzech konkursach towarzyskich wystartowało 13 koni. Najlepsze wyniki uzyskali: w L0 - Karol Zych na Black Princess (LKS Stragona), w LL-kucy Zuzanna Antoniak na Topmanie (KJ Biały Las Przybylscy), w LL Natalia Stelmach na Toledo (LKS Stragona).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group