Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 558
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: W Świdnicy podyskutują o perspektywach dla MŚP

Wtorek, 5 marca 2013, 13:09
Aktualizacja: 13:10
Autor: red.
Świdnica: W Świdnicy podyskutują o perspektywach dla MŚP
Fot. użyczone
6 marca w Świdnicy odbędzie się przeznaczona dla przedsiębiorców konferencja „Perspektywa dla MŚP w 2013 roku – fundusze unijne, źródła finansowania, podatek VAT", zorganizowana przez PKO Bank Polski we współpracy z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu.

Konferencja jest częścią projektu, który ma celu organizację cyklu seminariów o charakterze edukacyjnym. – Ich zadaniem jest przedstawienie firmom działającym na ternie Dolnego Śląska zmian i możliwości, które czekają na nie w 2013 roku – mówi Joanna Macalik, Pełnomocnik Kanclerza ds. PR z Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Kolejne seminaria odbywają się w największych miastach naszego województwa i dotyczą tematów najbardziej bliskich przedsiębiorcom, takich jak zmiany w ustawie o VAT, nowe możliwości finansowania działalności gospodarczej oraz perspektyw pozyskiwania środków unijnych po zakończeniu programów przewidzianych na lata 2007-2013. Do udziału w spotkaniach zaproszeni są przedsiębiorcy zrzeszeni w lokalnych organizacjach skupiających przedstawicieli biznesu, jak również firmy zaproszone przez Partnerów projektu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group