Środa, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 549
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W Świebodzicach też rekord WOŚP

Wiadomości: Świebodzice
Wtorek, 11 stycznia 2011, 7:38
Aktualizacja: 7:39
Autor: red.
Świdnickie wolontariuszki.
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Podczas XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świebodzicach zebrano 40094,66 zł. – Znowu padł rekord jeśli chodzi o kwotę zbiórki – mówi Agnieszka Bielawska–Pękala, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Świebodzicach. – Świebodziczanie przekazali na rzecz chorych dzieci o ponad cztery tysiące więcej niż rok temu.

Orkiestra grała przez całą niedzielę na hali sportowo-widowiskowej. Były koncerty, pokazy, kiermasze i oczywiście licytacja przedmiotów przekazanych na rzecz Orkiestry. Z samej licytacji zebrano blisko sześć tysięcy złotych. Najwyższą kwotę uzyskano ze sprzedaży serduszka Fundacji WOŚP – 500 złotych.

Zobacz też, jak wyglądał świdnicki finał WOŚP:
- zdjęcia i film z popołudnia,
- zdjęcia ze „Światełka do nieba”,
- Świdnica zebrała 94539,45 zł!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~trzeźwy 11-01-2011 11:46
Tym dzieciom leczenie - teoretycznie - gwarantuje konstytucja RP. Wyrok śmierci lub skazanie na ciężką niepełnosprawność otrzymały tylko dlatego, że urodziły się w Polsce a nie innym normalnym europejskim kraju... Cel akcji WOŚP jest OK ale jej forma gloryfikuje nieudolność władz tego kraju... Wszyscy w dobrych humorach w amoku zadowolenia wrzucają grosik.. łącznie z tymi, którzy są odpowiedzialni za stan finansów tego kraju (premier, prezydent, członkowie rządu, posłowie, senatorowie)... A naród bawi się w orkiestrę, której geneza leży na zawinionym przez w/w ludzi nieszczęściu innych... Te serduszka, ta marketingowa oprawa plastyczna akcji nie powinna mieć koloru czerwonego czy niebieskiego... tylko żałobno-czarny... Wiem, że nie rozumiecie... tańczcie więc nadal na Titanicu... Fajna akcja naród się cieszy... , że żyje w nienormalnym kraju.. rządzonym przez hochsztaplerów... za 1 złotówkę wrzuconą do puszki jest zabawa jest fajnie... Następnie ktoś sprywatyzuje szpital łącznie z urządzeniami zakupionymi przez WOŚP i kilku cwaniaczków dostanie coś za darmo... a naród tańczy i się cieszy...
~:) 11-01-2011 13:00
calkiem cakiem te wolontariuszki ze swidnicy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group