Środa, 17 lipca
Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Czytających: 981
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zastruż: W Szkole Podstawowej w Zastrużu ruszył nowy projekt "Szkoła Inspiracji”

Czwartek, 24 listopada 2011, 8:14
Aktualizacja: 8:26
Autor: red
Zastruż: W Szkole Podstawowej w Zastrużu ruszył nowy projekt "Szkoła Inspiracji”
Fot. użyczone
Szkoła w sierpniu br. przystąpiła do realizacji projektu Szkoła Inspiracji – Priorytet IX, Działanie 9.1; przewidzianego do realizacji w ramach Poddziałania 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych, obejmującego programy indywidualizacji nauczania i wychowania uczniów klas I – III szkół podstawowych.

W ramach projektu, którego realizacja trwać będzie do czerwca 2013 roku, sfinansowane będą zajęcia dodatkowe i specjalistyczne wpierające indywidualizację procesu nauczania, których potrzeba realizacji wynika bezpośrednio z przeprowadzonej diagnozy. Ponadto, doposażona została baza dydaktyczna w pomoce i sprzęt specjalistyczny, niezbędny do realizacji założeń projektu. Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych jest kluczowym elementem prowadzonej obecnie polityki oświatowej.
Realizacja projektu Szkoła Inspiracji, którego projektodawcą jest organ prowadzący szkołę- Stowarzyszenie „Nasze dzieci-Wspólna Szkoła”, wpłynie na pełniejszą realizację nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group