Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 624
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Wrocław/Vila Real: W tragicznym wypadku w Portugalii zginęła świdniczanka

Środa, 13 października 2010, 17:43
Aktualizacja: 17:45
Autor: KO
Świdnica/Wrocław/Vila Real: W tragicznym wypadku w Portugalii zginęła świdniczanka
Fot. AWF we Wrocławiu
Monika Rosińska zginęła w tragicznym wypadku w Portugalii. Wraz z koleżanką i kolegą, którzy również ponieśli śmierć w tym wypadku, była na studenckiej wymianie w ramach programu Erasmus.

W sobotę, 9 października, w pobliżu miejscowości Vila Real doszło do zderzenia osobowej skody, renault megane i busa. Polscy studenci jechali skodą z Portugalczykiem, który wziął ich na stopa. Według wstępnych ustaleń renault wyprzedzał busa i uderzył w prawidłowo jadącą skodę.

Monika była studentką ostatniego roku Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na Wydziale Wychowania Fizycznego, specjalność Menadżer Sportu. Na stronie internetowej AWF czytamy o niej: „Zawsze uśmiechnięta, niezwykle życzliwa i bezinteresowna. Pochodziła ze Świdnicy, gdzie wcześniej niż chodzić nauczyła się tańczyć. Niejednokrotnie podziwialiśmy ją podczas naszych uczelnianych uroczystości. Dla wielu z nas promyk słońca, który przebijał się przez wszystkie chmury. Więcej już nie będzie świecić swoim blaskiem i ogrzewać ciepłem serca”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group