Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 931
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: W wielkim finale nie było mocnych na Chłopaków z branży

Poniedziałek, 22 lipca 2013, 0:11
Aktualizacja: Poniedziałek, 22 lipca 2013, 19:06
Autor: MDvR
Świdnica: W wielkim finale nie było mocnych na Chłopaków z branży
Fot. użyczone
Dobiegła końca druga edycja rozgrywek Świdnickiej Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez Fundację Wspierania Sportu „Łączy nas Football”. Na starcie rozgrywek stanęło osiem zespołów, na finiszu najwięcej powodów do radości mogli mieć piłkarze zespołu „Chłopaki z branży”.

W wielkim finale na placu boju oglądaliśmy pięć zespołów, które rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym. Nie do powstrzymania byli Chłopacy z branży, którzy zapisali na swoim koncie komplet czterech zwycięstw. Na kolejnych miejscach podium uplasowały się następujące ekipy: K-Team Singel i Zwierzaki oraz FC Darbor. Na kolejnych lokatach w wielkim finale znaleźli się gracze Orła i FC Adidas Reaktywacja. Po rozegraniu dziesięciu spotkań (kilka z nich sędziował wiceprezydent Świdnicy Ireneusz Pałac) przyszedł czas na nagrody dla wszystkich drużyn. Ponadto wręczone zostały także nagrody indywidualne, które trafiły do Przemysława Osienienko, Patryka Salamona, Kacpra Matwiejko, Jakuba Deca, a także króla strzelców całej imprezy Kamila Kukli.

Na starcie rozgrywek stanęła blisko setka młodych, utalentowanych piłkarzy podzielonych na osiem drużyn. Oglądaliśmy wiele niezwykle ciekawych i stojących na wysokim poziomie spotkań. Cieszy walka i zaangażowanie w grę tych młodych piłkarzy, najważniejsze jest jednak to, że uczestnicy spędzili ten czas w sposób aktywny. Druga edycja dobiegła końca, zwyciężyli faworyci, ale wszystkim zespołom należą się słowa uznania – opowiada Wiesław Żurek, prezes Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”.

Kiedy na boisku do piłki nożnej toczyła się walka o mistrzostwo ligi, pięć drużyn rywalizowało o zwycięstwo w turnieju streetballa zorganizowanym przez Mateusza Tworzydło. Drużyny grały systemem każdy z każdym z rundą rewanżową. Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna Zawiszów w składzie: Radosław Rogacz, Mateusz Krystosiak, Krzysztof Gefert. MVP turnieju został wybrany Kamil Ozga, któremu nadano nowy pseudonim „Mr Killer Crossover„

Organizatorzy składają podziękowania Pani Violettcie Skibickiej, dyrektor SP 6 w Świdnicy za wszelką przychylność w organizacji turniejów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group