Poniedziałek, 4 marca
Imieniny: Eugeniusza, Kazimierza
Czytających: 1029
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wakacje w MDK

Czwartek, 18 sierpnia 2022, 9:20
Aktualizacja: 11:21
Autor: red
Świebodzice: Wakacje w MDK
Fot. UM Świebodzice
Wakacyjne spotkania pn. „LATO W MDK 2022” zakończyły się w piątkowe popołudnie (12 sierpnia). Czas spędzony w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach minął bardzo szybko, pozostawił mnóstwo wspomnień, był wspaniałą przygodą.

Dzieci oprócz dobrej zabawy miały okazję przyswoić wiele ciekawych informacji oraz nabyć nowe umiejętności. W harmonogramie znalazły się różnorodne atrakcje, a każdy dzień dzięki prowadzonym zajęciom pozwolił im aktywnie spędzić czas pod czujną opieką instruktorów. Uczestnicy nauczyli się współpracy w grupie, szacunku i tolerancji, koleżeństwa, umiejętności rozwiązywania konfliktów, propagowania pozytywnych postaw społecznych, promowania bezpiecznych zabaw i zachowań. Zajęcia były pogrupowane w bloki tematyczne: aktywnie z MDK- judo, animacje na okrągło, warsztaty mydlarskie, teatr, gry z Kamayu i warsztaty decoupage.

Mamy nadzieję, ze wakacje w MDK zapadną na długo w pamięć uczestników, natomiast od załogi MDK rodzicom i opiekunom składamy serdeczne podziękowania za życzliwość i zaufanie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group