Poniedziałek, 15 lipca
Imieniny: Henryka, Włodzimierza
Czytających: 728
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wakacyjna szkółka tenisa ziemnego podsumowana

Czwartek, 25 sierpnia 2011, 15:00
Aktualizacja: 15:01
Autor: ŚOSiR
Świdnica: Wakacyjna szkółka tenisa ziemnego podsumowana
Fot. ŚOSiR
Zajęcia podsumowujące Wakacyjną szkółkę tenisa ziemnego w ramach akcji Lato 2011 odbyły się w czwartek 25 sierpnia. Organizatorem zajęć jak co roku jest Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Tenis Fan Klub.

Przez cały miesiąc, we wtorki i czwartki blisko 50-ro dzieci i młodzieży szkoliło swoje umiejętności tenisowe. Niektóre z osób na kortach były pierwszy raz i miejmy nadzieję, że nie ostatni. Podsumowanie szkółki odbyło się w formie konkursowej. Nowi adepci białego sportu sprawdzali czego się nauczyli w poszczególnych testach: żonglerki, bekhendu, forhendu, serwisu. Najlepiej w konkursach wypadli: Daniela Szuman, Michał Bałwochwalski, Justyna Kleniu i Bartłomiej Żelazowski. Wszyscy uczestnicy szkółki na zakończenie otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa, po dwie piłeczki, soczek i loda. Najmłodszym uczestnikiem zajęć był czteroletni Marcel Borkowski.

Serdeczne podziękowania należą się instruktorom i praktykantkom prowadzącym zajęcia. Byli nimi: Daria Sztuka, Ania Biernacka, Kacper Dębicki, Bartek Różycki, Magda Korytkowska. A nad wszystkim trzymali pieczę Wiesław Kułakowski i Waldemar Kurek. Ostatnie zajęcia odbędą się we wtorek, 30 sierpnia jak zwykle o godz. 10.00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group