Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 883
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wałbrzych: Akustyczny koncert zespołu IRA

Poniedziałek, 14 marca 2016, 10:23
Autor: Katarzyna Szwarc
Wałbrzych: Wałbrzych: Akustyczny koncert zespołu IRA
Fot. Katarzyna Szwarc
Wczoraj na hali widowiskowo–sportowej Aqua Zdrój odbył się koncert zespołu IRA.

IRA powstała w 1987 roku w Radomiu i szybko znalazła się w czołówce polskiego rocka. Pomimo częstych zmian stylów muzycznych, jak i personalnych, a nawet 7-letniej przerwy w działalności zespołu, w przyszłym roku IRA będzie obchodzić swoje 30-lecie. Obecnie w skład grupy wchodzą: Artur Gadowski (śpiew, gitara elektryczna), Piotr Sujka (gitara basowa), Sebastian Piekarek (gitara elektryczna) oraz Piotr Konca (gitara elektryczna).

IRA ma na swoim koncie 10 albumów studyjnych, 3 albumy koncertowe oraz 2 kompilacje. Grupa przyjechała do Wałbrzycha w ramach swojej akustycznej trasy koncertowej, promującej ich najnowsze wydawnictwo – „Akustycznie live”, które miało swoją premierę 25 listopada 2014 roku. Na płycie znajduje się zarejestrowany koncert z łódzkiego Klubu Wytwórnia, w czasie którego muzycy wykonali swoje utwory w zupełnie nowych aranżacjach.

Nie inaczej było w Aqua Zdroju. Zespół IRA zaprezentował swoje największe przeboje, m.in. „Nadzieję”, „Mój dom”, „Londyn 08:15” czy „Ona jest ze snu”. Muzycy przez cały koncert utrzymywali świetny kontakt z wałbrzyską publicznością, co musiało zakończyć się wyczekiwanymi bisami.

Obszerna fotorelacja na Walbrzyszek.com

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group