Wałbrzych: Wałbrzych – Świdnica 1:1

Niedziela, 23 października 2011, 15:21
Aktualizacja: 15:22
Autor: Sven
Dzięki skutecznej grze w ofensywie młodzi piłkarze Górnika PWSZ Wałbrzych wygrali 4:1 z Gryfem Świdnica w Lidze Dolnośląskiej Trampkarzy. W meczu młodzików lepsi byli świdniczanie pokonując rywali 2:1.

W meczu trampkarzy gospodarze zagrali pewnie w obronie, nie dopuszczając do zbyt wielu sytuacji pod swoja bramką. Swoją przewagę w ataku udokumentowali strzeleniem czterech goli. Łupem bramkowym podzielili się: Migalski (2), Bińczyk oraz Bąkiewicz. W drugiej połowie zawodnicy Gryfa bardzo rzadko gościli pod bramką Górnika. Po jednej z akcji wałbrzyski bramkarz sfaulował przeciwnika w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny. Golkiper poszedł w jeden róg, piłka w drugi, ale trafiła w słupek. Kilka minut później goście dopięli swego strzelając honorową bramkę, autorstwa Myrty. W meczu młodzików świdniczanie wygrali 2:1, a bramki dla naszej ekipy strzelali Nahrebecki i Białas.