Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 936
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wałbrzyska policja prosi o pomoc: poszukiwany sprawca wypadku z udziałem szesnastolatki

Czwartek, 9 września 2010, 9:17
Aktualizacja: 9:22
Autor: KO
Wałbrzych: Wałbrzyska policja prosi o pomoc: poszukiwany sprawca wypadku z udziałem szesnastolatki
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Tym razem nie chodzi o kierowcę samochodu, który uciekł z miejsca zdarzenia, ale o pieszego. W niedzielę, 5 września, około godziny 22.35 przy ulicy Głównej w Wałbrzychu (na Piaskowej Górze) ktoś popchnął dziewczynę, która wpadła pod autobus… Policja szuka sprawcy.

Świdniczanie często odwiedzają Wałbrzych, więc może ktoś z naszych Czytelników będzie mógł pomóc tamtejszym funkcjonariuszom. Według relacji kierowcy autobusu komunikacji miejskiej szesnastoletnią dziewczynę popchnęła na ulicę nieznana osoba. Nastolatkę potrącił autobus. Z połamaną miednicą została ona przewieziona do pobliskiego szpitala.

Dziewczynę potrącił autobus komunikacji miejskiej linii „D”, który akurat podjeżdżał do zatoki przystankowej. - Jak wynika z relacji 57-letniego kierowcy „przegubowca” nieznana osoba stojąca za pieszą popchnęła ją, w wyniku czego 16-latka upadła, nogami wpadając pod autobus – relacjonuje nadkomisarz Jerzy Rzymek. - Pojazd przejechał po jej udach, powodując złamanie miednicy. Dziewczynę przewieziono do szpitala gdzie pozostała na dalszym leczeniu. W związku z powyższym zwracamy się prośbą do wszystkich, którzy byli świadkami tego wypadku, bądź mają jakąkolwiek wiedzę o tym zdarzeniu, o osobisty kontakt z wydziałem dochodzeniowo-śledczym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu (przy ul. Mazowieckiej 2), bądź telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00 pod numerem 74 842 02 10. Informacje w tym temacie można również przekazywać na policyjny numer alarmowy 997.

Wczoraj w Świdnicy również została potrącona nastolatka. Więcej w artykule: To nie był Dzień Dobrych Wiadomości – dwie osoby zginęły, jedna ciężko ranna, jedna ranna lekko.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group