Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 589
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Walczyli o jak najlepsze wyniki w zawodach lekkoaletycznych

Wiadomości: Świdnica
Piątek, 17 maja 2013, 21:49
Aktualizacja: 21:52
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W poniedziałkowych Indywidualnych Igrzyskach Dzieci w lekkiej atletyce rozgrywanych na stadionie na Zawiszowie przy SP 1 wzięło udział przeszło 130 sportowców ze świdnickich podstawówek. Zawodnicy rywalizowali w 5 konkurencjach biegowych i 3 technicznych. Walczyli o zakwalifikowanie się do finału strefy wałbrzyskiej, który odbędzie się również w Świdnicy 23 maja o godz. 11.00. Awans do strefy otrzymało po sześciu najlepszych chłopców i dziewcząt z najlepszymi rezultatami oraz po dwie najlepsze sztafety.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

DZIEWCZĘTA

60 M
1.Urszula Nowak – 8,83 /SP 1/
2.Łucja Bańkowska – 9,31 /SP 8./
3.Magda Nowicka – 9,34 /SP 8/
4.Sandra Hucał – 9,58 /SP 315/
5.Ola Samoraj – 9,78 /SP 4/
6.Natalia Skalińska – 9,87 /SP 6/
7.Dominika Mista – 10,36 /SP 8/
8.Weronika Kieca – 10,44 /SP 4/
PK – Anna Czajowska – 10,86
PK – Natalia Klag – 10,73

300 M
1.Wiktoria Skowrońska – 51,25 /SP 4/
2.Natalia Golińska – 52,69 /SP 4/
3.Iga Bystrzycka – 53,07 /SP 1/
4.Martyna Żukowska – 54,05 /SP 8/
5.Inga Bogusławska – 54,72 /SP 1/
6.Weronika Kulczyk – 54,88 /Bliżej Dziecka/
7.Paulina Sołtys – 55,26 /SP 8/
8.Paulina Iwan – 56,00 /SP 1/
9.Kaja Frączak – 58,19 /SP 6/
10.Anna Boroń – 58,75 /SP 8/
11.Aleksandra Tolimowska – 59,53 /SP 4/
12.Natalia Jagiełło – 1.03,64 /Bliżej Dziecka/
13.Anna Pałys – 1.09,54 /Bliżej Dziecka/
PK - Paulina Kupczyk – 57,56 /SP 4/
PK – Natalia Suchowińska – 1.03,02 /SP 4/

600 M
1.Natalia Kłos – 2.03,35 /SP 6/
2.Wiktoria Turek – 2.06,98 /SP 4/
3.Julia Morąg – 2.08,14 /SP 6/
4.Karolina Dynowska – 2.09,02 /SP 8/
5.Karolina Jędrosek – 2.11,85 /Bliżej Dziecka/
6.Natalia Łużna – 2.13,37 /SP 4/
7.Wiktoria Stempin – 2.15,26 /SP 4/
8.Weronika Zdanowicz – 2.20,47 /SP 315/
9.Ola Nowakowska – 2.26,05 /SP 8/
10.Ola Frankowska – 2.36,75 /Bliżej Dziecka/

SKOK W DAL
1.Małgorzata Toroń – 4,32 /SP 4/
2.Katarzyna Grędzińska – 3,72 /SP 4/
3.Natalia Netwinko – 3,70 /SP 4/
4.Martyna Dymnicka – 3,60 /SP 1/
5.Olga Tragarz – 3,54 /SP 8/
6.Wiktoria Gałązka – 3,50 /SP 8/
7.Aleksandra Siwiak – 3,40 /SP 6/
8.Magdalena Wołek – 3,23 /SP 315/
9.Anna Matuszczak – 3,22 /Bliżej Dziecka/
PK – Weronika Isańska – 3,52 /SP 4/

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
1.Weronika Mieleska – 36 /SP 4/
2.Amanda Przybylska – 34,30 /SP 8/
3.Julia Działowska – 32,50 /SP 6/
4.Weronika Iwanczyszyn – 31 /SP 8/
5.Magda Marciniszyn – 30,50 /SP 4/
6.Natalia Samborska – 29 /SP 6/
7.Patrycja Łuczak – 28 /SP 8/
8.Nikola Wis – 27,70 /Bliżej Dziecka/
9.Sandra Słowik – 14,90 /SP 4/

PCHNIĘCIE KULĄ /3 KG/
1.Oliwia Moczadłowska – 8,40 /SP 1/
2.Hanna Bieżyńska – 7,15 /SP 8/
3.Angelika Rutowicz – 6,86 /Bliżej Dziecka/
4.Marta Młocek – 6,45 /SP 4/
5.Klaudia Wróbel – 6,30 /SP 4/
6.Paola Drozdowska – 6,24 /SP 8/
7.Gabrysia Rzepka – 6,17 /SP 4/
8.Zuzanna Kołodko – 6,05 /SP 8/
9.Aleksandra Kmieć – 6,00 /SP 315/
10.Ola Gołębiewska – 5,50 /SP 6/
11.Alicja Janus – 5,50 /SP 6/
12.Wiktoria Frankowska – 4,83 /Bliżej Dziecka/

CHŁOPCY

60 M
1.Marcin Burdak – 9,02 /SP 1/
2.Michał Orłowski – 9,10 /SP 8/
3.Konrad Kocaba – 9,11 /SP 8/
4.Aleksander Papadakis – 9,12 /SP 4/
5.Wiktor Hliwa – 9,21 /SP 6/
6.Kacper Szczepaniuk – 9,34 /SP 1/
7.Dawid Hanc – 9,36 /SP 6/
8.Damian Kasprzak – 9,42 /SP 1/
9.Dawid Reif – 9,72 /SP 4/
10.Jakub Sikora – 10,00 /SP 4/
11.Maciej Dyrda – 10,70 /SP 315/
12.Marcin Hyla – 10,84 /Bliżej Dziecka/

300 M
1.Dawid Kalinin – 47,99 /SP 4/
2.Michał Podolak – 49,02 /SP 1/
3.Marcel Żukowski – 52,52 /SP 6/
4.Paweł Olszewski – 53,01 /SP 1/
5.Jędrzej Glinka – 53,21 /SP 1/
6.Sebastian Szczygieł – 53,82 /SP 8/
7.Jakub Jasiński – 53,83 /SP 6/
8.Michał Godula – 54,08 /SP 8/
9.Kacper Jędrosek – 54,44 /Bliżej Dziecka/
10.Piotr Pawlik – 55,67 /SP 4/
11.Miłosz Langowski – 57,94 /SP 4/
12.Marcin Ziębicki – 59,89 /Bliżej Dziecka/
13.Krzysztof Waleński – 1.02,44 /SP 315/
14.Hubert Mazur – 1.03,26 /SP 6/
15.Martin Bujak – 1.04,12 /Bliżej Dziecka/

1.000 M
1.Radosław Kasprzak – 3.32,42 /SP 8/
2.Adam Chmiel – 3.34,01 /SP 8/
3.Damian Kucharski – 3.35,26 /SP 1/
4.Ksawery Kurowski – 3.42,06 /SP 6/
5.Michał Orzechowski – 3.46,86 /SP 8/
6.Paweł Pacuła – 3.48,27 /SP 4/
7.Kacper Jagodziński – 3.52,42 /SP 6/
8.Krystian Walewski – 3.59,29 /SP 4/
9.Ola Butkiewicz – 5.00,70 /SP 6/

SKOK W DAL
1.Piotr Kaczmarczyk – 4,53 /Bliżej Dziecka/
2.Michał Wlakiewicz – 4,49 /Bliżej Dziecka/
3.Grzegorz Baranowski – 4,45 /SP 4/
4.Dawid Romaniuk – 4,34 /SP 4/
5.Tomasz Podbielski – 4,22 /SP 105/
6.Dominik Ćwiek – 3,92 /SP 6/
7.Daniel Suchojad – 3,82 /SP 8/
8.Szymon Podfigurny – 3,70 /SP 8/
9.Szymon Szuter – 3,47 /SP 6/
10.Igor Borysionek – 2,82 /SP 6/

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
1.Jakub Marcinkowski – 60,50 /SP 105/
2.Rafał Kopyciak – 51,50 /SP 8/
3.Jakub Borowy – 45,50 /SP 4/
4.Adrian Trzpil – 45 /SP 1/
5.Dominik Sosnowski – 43 /SP 6/
6.Marek Kardyś – 42 /SP 8/
7.Emil Ryż – 40 /SP 8/
8.Aleksander Rymacki – 40 /Bliżej Dziecka/
9.Jakub Kwaśniewski – 36 /SP 6/
PK – Jakub Niewaidowski – 45

PCHNIĘCIE KULĄ /4 KG/
1.Krystian Dobrzański – 9,26 /SP 4/
2.Jakub Zwarycz – 8,23 /SP 8/
3.Oskar Majzeus – 7,77 /SP 315/
4.Szymon Sokołowski – 7,73 /SP 315/
5.Wiktor Kępa – 7,35 /SP 6/
6.Krystian Jabłoński – 7,25 /SP 4/
7.Dawid Hliwa – 7,00 /SP 315/
8.Szymon Zając – 6,78 /Bliżej Dziecka/
9.Bartosz Łopatecki – 6,30 /Bliżej Dziecka/

SZTAFETY 4 X 100 M /Poza klasyfikacją/

DZIEWCZĘTA
1.SP 4 – 1.00,19
2.SP 8 – 1.03,65
3.SP 6 – 1.08,72
4.NSP Bliżej Dziecka – 1.13,69

CHŁOPCY
1.SP 4 – 58,98
2.SP 6 – 1.03,56
3.NSP Bliżej Dziecka – 1.05,45

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA /w nawiasie punktacja współzawodnictwa szkolnego/:

DZIEWCZĘTA
1.SP 4 – 81 pkt /10 pkt/
2.SP 8 – 62 pkt /8 pkt/
3.SP 6 – 47 pkt /7 pkt/
4.NSP Bliżej Dziecka – 31 pkt 6 pkt/
5.SP 1 – 25 pkt /5 pkt/
6.SP 315 – 11 pkt /4 pkt/

CHŁOPCY
1.SP 8 – 63 pkt /10 pkt/
2.SP 4 – 58 pkt /8 pkt/
3.SP 6 – 47 pkt /7 pkt/
4.SP 1 – 36 pkt /6 pkt/
5.NSP Bliżej Dziecka – 35 pkt /5 pkt/
6.SP 315 – 16 pkt /4 pkt/
7.SP 105 – 14 pkt /3 pkt/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group