Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 569
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Warsztatowa “Truskawka” czyli jak zorganizować koncert

Piątek, 5 kwietnia 2013, 8:38
Autor: red.
Świdnica: Warsztatowa “Truskawka” czyli jak zorganizować koncert
Fot. organizator
We wtorek 16 kwietnia w Klubie Bolko odbędzie się otwarte spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych udziałem w warsztatach z organizacji koncertów. Uczestnicy bezpłatnego cyklu zajęć przygotują tegoroczną edycję plenerowego przeglądu zespołów “Truskawka”, który w lipcu ponownie odbędzie się w Parku Centralnym.

Świdnicki Ośrodek Kultury we współpracy z agencją koncertową Lion Stage zapraszają osoby zainteresowane poznaniem tajników organizacji wydarzeń muzycznych na bezpłatne warsztaty “Od widza do organizatora”. W ich trakcie poruszane będą między innymi takie tematy jak elementy produkcji imprezy (harmonogram, technika, logistyka, bezpieczeństwo), organizacja budżetu (sposoby finansowania, negocjacje z artystami), aspekty prawne (umowy, ustawa o imprezach masowych), promocja (patronaty, teksty promocyjne, social media). Uczestnicy warsztatów wspólnie zrealizują przegląd zespołów “Truskawka”, na którym w zeszłym roku bawiło się przy muzyce i grillowaniu kilkaset osób.

Spotkania warsztatowe wystartują w piątek 19 kwietnia a następnie będą odbywać się przez cały maj i czerwiec we wtorki o godzinie 17:00. Ilość uczestników będzie ograniczona do 10 osób. Spotkanie informacyjne odbędzie się 16 kwietnia o godzinie 17:00 w Klubie Bolko (pl. Grunwaldzki 11). Osoby, które ukończą warsztaty otrzymają m.in. szansę współpracy ze Świdnickim Ośrodkiem Kultury przy kolejnych wydarzeniach oraz dostaną możliwość obejrzenia “od kuchni” imprez organizowanych przez agencję Lion Stage (www.lionstage.com/).

Szukaj najnowszych informacji dotyczących “Truskawki” na stronie www.sok.com.pl/truskawka/ lub dołącz do wydarzenia na FB, żeby nie zapomnieć o spotkaniu informacyjnym: www.facebook.com/events/352114868242300/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group