Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 950
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Warsztaty dla młodzieży

Czwartek, 17 listopada 2011, 7:43
Aktualizacja: 8:13
Autor: red
Region: Warsztaty dla młodzieży
Fot. użyczone
630 uczniów dolnośląskich szkół ponadgimnazjalnych weźmie udział w rozpoczynających się 22 listopada dodatkowych zajęciach pozaszkolnych, ukierunkowanych na rozwój kompetencji w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w partnerstwie z Dolnośląskim Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu.

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu jest partnerem projektu w zakresie organizacji cyklu warsztatów poświęconych czterem zagadnieniom. Wykładowcy Katedry Turystyki i Rekreacji, Zarządzania, Nauk Społecznych, Ekonomii i Rachunkowości oraz Studium Języków Obcych w WSH przygotowali zajęcia prowadzone w małych grupach, w laboratoriach komputerowych, dzięki czemu młodzież zdobędzie praktyczną wiedzę. Problematyka zajęć dotyczy zagadnień kwalifikacji pracowników branży usługowej w wybranych krajach UE, aktualnych technik sprzedaży i zasad profesjonalnej obsługi klienta, wykorzystania nowoczesnych technologii w branży turystycznej oraz przedsiębiorczości i negocjacji handlowych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group