Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 919
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Warsztaty dla uzdolnionej młodzieży w Niemczech

Poniedziałek, 11 lipca 2011, 18:31
Aktualizacja: 18:35
Autor: GrA
Świdnica: Warsztaty dla uzdolnionej młodzieży w Niemczech
Fot. użyczone
Świdnicki wolontariusz zaprasza młodzież na teatralno–muzyczno–taneczne wakacje.

Warsztaty odbędą się w niemieckim Großhennersdorfie i weźmie w nich udział młodzież z Niemiec, Czech i Polski. Warsztaty skierowane są do osób w wieku 15-21 lat, które chcą rozwijać swoje umiejętności teatralno-muzyczne.

- Pragnę zaprosić wszystkich młodych świdniczan do wzięcia udziału w tych warsztatach, ponieważ jest to dobry sposób, aby rozwinąć swoje umiejętności teatralne, muzyczne i taneczne oraz zintegrować się z młodzieżą z Niemiec i Czech. Koszty dwutygodniowych warsztatów, gdzie wyżywienie, nocleg, dodatkowe atrakcje oraz materiały są zapewnione jest bardzo niski- 90 euro. W przypadku braku wystarczających środków możliwe jest dofinansowanie. Język też nie jest barierą, ponieważ w trakcie zajęć będą tłumacze, a po zajęciach każdy musi radzić sobie sam, co jest też dobrą nauką języków obcych. Warto wykorzystać dobrze te wakacje. Ze Świdnicy wyjeżdżamy wszyscy wspólnie, więc nie ma powodów do obaw, że ktoś np. się zgubi. Będzie naprawdę świetnie! – zaprasza Piotr Parobiec. Warsztaty rozpoczną się 17 lipca w Niemczech.

Sam Piotr uczestniczył w ubiegłym roku w podobnych warsztatach w Turcji. – Naprawdę warto – zaprasza świdnicki wolontariusz. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt e-mailowy: piotrparobiec@poczta.fm. - Im szybciej, tym lepiej, gdyż jest ograniczona ilość osób – mówi Piotr Parobiec.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group