Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 919
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Warsztaty komiksu

Czwartek, 24 września 2020, 15:53
Autor: red
Żarów: Warsztaty komiksu
Fot. organizatorzy
Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie rusza z realizacją pierwszej inicjatywy w ramach projektu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne.

W najbliższy piątek, 25 września odbędą się warsztaty komiksu, które poprowadzi Karolina Salwowska absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu ze specjalnością renowacja elementów architektury.

Pierwsze spotkanie zaplanowano na godzinę 16:30 w sali kameralnej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Kolejne zajęcia będą miały miejsce w każdy piątek o tej samej godzinie. W warsztatach mogą wziąć udział dzieci (od 13 roku życia), młodzież i dorośli (ilość miejsc ograniczona). Warsztaty potrwają od września do listopada, zapisać można się już teraz. Zgłoszenia pod adresem mailowym: komikszarow@gmail.com

Zajęcia polegać będą na nauce podstaw tworzenia komiksów i kreacji bohatera literackiego. Uczestnicy zajęć poznają podstawy rysunku postaci, martwej natury i kompozycji przestrzeni. Poznają również zasady kreowania fabuły i postaci literackiej. Warsztaty poprowadzi autorka inicjatywy Karolina Salwowska, mieszkanka Żarowa.

W ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne zrealizowane zostaną cztery inicjatywy mieszkańców. Dzięki wsparciu, które Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie otrzymało z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ zrealizowane zostaną: warsztaty komiksu i tworzenia bohaterów literackich, projekt "Nie święci garnki lepią", "Wczoraj i dziś - Mrowiny w obiektywie", budowa ekohoteli dla owadów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group