Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 1320
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Warsztaty malarskie

Wtorek, 9 maja 2023, 11:36
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Warsztaty malarskie
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Po raz kolejny mieszkańcy gminy Jaworzyna Śląska będą mogli spróbować swoich sił w malarstwie. 12 maja w niezwykły świat akwareli wprowadzi ich Anna Maciejewska. Będzie to już drugie spotkanie z malarką.

Warsztaty malowania akwarelą odbędą się w piątek, 12 maja o godz. 17.00 w sali konferencyjnej na stadionie miejskim w Jaworzynie Śląskiej. Tym razem oprócz dorosłych może wziąć w nich także udział młodzież od 15 r.ż. Zajęcia przeznaczone są dla każdego, również dla osób, które nigdy nie miały kontaktu ze sztuką, a pragną spróbować swoich sił w malowaniu lub zacząć przygodę z malarstwem.

W świat malowania akwarelą wprowadzi uczestników Anna Maciejewska – świdnicka artystka, której prace można było podziwiać w ubiegłym roku na wystawie w witrynie Biblioteki Publicznej. Będzie to już druga edycja warsztatów. Pierwsza odbyła się w marcu i cieszyła się sporym zainteresowaniem mieszkańców.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 40 zł/os.

Czas trwania: minimum 2 godziny (w zależności od tempa pracy uczestników).

Organizatorzy zapewnią uczestnikom dostęp do profesjonalnych materiałów.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na warsztaty obowiązują zapisy. W tym celu należy kontaktować się z sekretariatem Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej pod nr. tel. 504 088 676.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group